Mason Ho vydal sbírku nejšílenějších Wipeoutů!

Kéž bych aspoň jednou v životě vypadal u wipeoutu podobně jak Mason Ho!

Musím se vám k něčemu přiznat... nemám surfové vlogery rád. Možná jsem staromódní, ale nezajímá mě jakým krémem si Koa Smith maže podkolení jamky, nebo co si dává do smoothiečka Koa Rothman. Nebaví mě Jamie O'Brien, protože každé jeho 17ti minutové video je zhruba o 17 minut delší, než by bylo potřeba. Navíc je jeho scénář pokaždé stejný- zšikanuje Poopiese a pak jeho přítelkyně ukáže pozadí. Po zbytek videa mu z jeho zarudlých očiček srší na kameru bolestné uvědomění, že by ve svém pokročilém věku dělal raději cokoliv jiného, než řval na kameru a trápil svoje kamarády. Nic Von Rupp (jemuž moje přítelkyně přezdívá Nick Von Rape Me Please) je zase až moc atraktivní na to, abych ho mohl sledovat a moje ego netrpělo. Zároveň ale jezdí dost po Evropě a má ve videjích nádherný dron záběry pobřeží, který mě lákaj cestovat. Jackob "Zeke" Szekely, tam to ani nemá smysl rozebírat.

Existuje ale jedna výjimka, vlogger, který sype jedno video týdně a stejně je každý z nich zábavný jako blázen! Je to Mason Ho a jeho Ho&Pringle Production Youtube kanál. Mason je oficálně nejzábavnější surfař naší doby, to mu nemůže nikdo sebrat! Pokud jeho kanál ještě nesledujete, rozhodně vám ho moc doporučuju! 

Dneska si dejte jeho sbírku nejšílenějších wipeoutů! Jestli někdo umí padat stylově, pak je to Mason! Video je naprostý spektákl, a člověk se divý, že má ten démon ještě pořád všechny končetiny!

z digitální modelíny uhnětl

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

V Corraleju na Fuerteventuře hrozí surfová katastrofa

Občas je potřeba se pochlapit/poženit a... podepsat petici! Zvlášť když nám ilumináti chtějí postavit mezi čtyři fantastické surfové spoty, které jsou nám Čechům velmi dostupné, přístav na obří výletní lodě. Rozšíření přístavu v Corraleju na severním pobřeží ostrova Fuerteventura navždy vypne čtyři spoty, od začátečnické waikiki style v přístavu, po legendární nekonečný righthander Los Lobos.

Vans Triple Crown se blíží! Přečtěte si jak bude letos digitální závod vypadat

Důležitost a prestiž série Triple Crown se v surfovém světě nedá přecenit. Je to taková Nobelova cena surfingu, udělená za extrémní přínos společnosti skrze zkrocení těch nejděsivějších vlnových příšer. Pro nás smrtelníky je North Shore ostrova Oahu asi tak přívětiví, jako sedavé zaměstnaní pro člověka trpícího hemeroidy. Navzdory tomu každý, kdo ve světě skluzu na polyurethanu něco znamená, jede na zimní sezonu na Sedmi-mílový zázrak(tak se North Shore nazývá) a nejděsivější vlny světa krájí. Triple Crown je dlouholetou tradicí myticky opředená série tří závodů, která proběhne na třech památných spotech- Pipeline, Sunset a Haleiwa. Titul vítěze Triple Crown sedí, co se prestiže týče, hned pod titulem světového šampiona/k série WSL. Je to nezvratný důkaz, že surfař a surfařka dosáhla absolutní virtuozity svého sportu. Atlet/ka tím navždy vstupuje do surfového panteonu bohů a mana z ní/něj srší na všechny strany! Leto se Vans Triple Crown opět pojede digitálně! Co to je, a jak se můžete příhlásit čtěte níže.

Poslední kvalifikační zastávka Haleiwa Challenger Series dneškem začíná

Pokud najdete ve svých nabitých programech čas sledovat WSL závody, klobouk dolů. Pokud k tomu všemu stíháte ještě sledovat nižší soutěže, jste pro mě absolutní legendy. Pokud tak jako já nestíháte kvalifikační soutěž sledovat, tento článek vás doufejme provede tím nejdůležitějším. Zároveň vás připraví na nadcházejících 14 dní, při kterých se vyplatí sledovat závody na vlně Haleiwa na Oahu na Hawaii. Kulminuje na nich letošní kvalifikační série WSL, a rozdá se na ní 12 pánských a 6 dámských vstupenek do hlavní soutěže WSL.