Mathieu Crepel opět kombinuje surf a snowboard, tentokrát v Norsku

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na obojživelnou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátkej film, ve kterým si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.

Určitě víte, že na SURFRu se zaměřujeme čistě na lokální obsah, ale sem tam musíme udělat výjimku. Zejména pokud se jedná o francouzskýho obojživelníka Mathiea Crepela, se kterým sem měl tu čest nahrávat podcast po pražské premiéře trháku Shaka The Movie.  Pokud jste ho neslyšeli, tak to rozhodně koukejte napravit, protože storky takovýho rázu od Čecha zatím asi neuslyšíme. A nebojte se angličtiny, je to easy!

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Jak se stala Jana Vlčková světovou šampionkou ve Wakesurfu

Jo, čtete správně. Reprezentantka naší malé zemičky se stala světovou šampionkou ve wakesurfu v kategorii Masters, a to hned při svém prvním startu! Cesta k tomuhle titulu nebyla pro Janu "Vlčici" Vlčkovou samozřejmě vůbec jednoduchá, a to nejen kvůli úrovni soupeřek. Celý letošní World Wake Surfing Championship byl kvůli covidu hodně nestandardní a všechno nám krásně sepsal druhý z Vlčáků Martin.