Natoč serfovej edit a vyhraj 10 000 Kč!

V roce 2018 jste nám svými hlasy pomohli vyhrát 250 000 Kč v soutěži UžVím od České spořitelny. Díky těmhle penězům vznikl film Kde poušť potkává oceán, se kterým jsme si nejenom užili spoustu srandy, ale zároveň nás hrozně naučil a otevřel nám další dveře. A tak jsme se rozhodli vzít 10 000 Kč, který nám zbyly z produkce našeho filmu a dát je někomu, kdo udělá nejlepší letošní vnitrozemský serfový video.

JAK SE ÚČASTNIT SOUTĚŽE?

1. NATOČ KRUTÝ SERFOVÝ VIDEO

Je jedno, jestli ho natočiš v Praze nebo na Bali, téma je "Vnitrozemský serfaři" a jsme zvědaví, jak se s ním popasuješ! Aby to nebylo tak jednoduchý, musí být ve videu vidět naše logo aspoň 3 vteřiny a video musí obsahovat dva z následujících čtyř prvků :

  • čerel (českej barel)
  • čér (českej air)
  • čekaut (českej wipe-out)
  • haole shaka (havajský gesto prováděný někým, kdo není původní havajan)

Co přesně si pod těmahle pojmama představíš už necháme na tobě a jsme fakt zvědaví! Video by každopádně mělo být delší než 30 vteřin, ať se do něj všechno vejde, a kratší než 10 minut. Všechno ostatní je na tobě!

2. VIDEO NAHRAJ, SDÍLEJ A POŠLI NÁM

Video nahraj nejpozději do půlnoci 30.9.2020 na Facebook nebo Instagram nebo klidně na obojí, oznáč nás v něm a hoď k němu #vnitrozemskyserfari! Počet reakcí na video, je jedním ze 4 soutěžních kritérií, takže čím dřív video nahraješ, tím větší šanci máš nahnat nějaký body navíc.

Video zároveň nahraj na WeTransfer nebo něco podobnýho a pošli nám ho do konce září na e-mailovou adresu prazskej.serf@gmail.com. A přidej k němu aspoň pět doprovodných fotek a krátkej doprovodnej text. Video nahrajeme na náš YouTube kanál a zveřejníme ho na webový stránce soutěže, ať z tebe uděláme trochu hvězdu ;) 

3. VYHRAJ 10 000 KČ

Naše čtyřčlenná porota ve složení Véna Píša, Matyáš Menšík, Jakub Michna a Dan Peřina vybere vítěze, kterýmu na naší listopadový narozeninový párty předá výhru ve výši 10 000 Kč. Vítěze budou kluci vybírat na základě 4 kritérií:

  • celkový počet lajků na sociálních sitích u tvýho videa
  • kreativita při plnění zadání
  • technický provedení
  • celkový dojem z videa

PRO INSPIRACI SE MŮŽEŠ PODÍVAT NA VIDEJKO, KTERÝ JSME UDĚLALI PŘI NAŠEM VÝLETU DO ASTURIAS

Děkujeme a těšíme se na vaše příspěvky!

Kompletní pravidla soutěže najdeš zde.

napsal

Pražskej serfovej klub
Další články autora

Další zajímavé články

Yago Dora se v editu Ciclo sociálně distancoval od gravitace a podobných zbytečností

Vysloužil si za něj nominaci do Stab edit of the year

WavePool v podhůří švýcarských Alp

Je to tak! Mašina na vlny je nám zase o kousek blíž. ALAÏA Bay WavePool ve švýcarském Sionu začne od konce června pumpovat vlny všech tvarů pro širokou veřejnost.

Newcastle ojediněle hostí druhou zastávku letošní WSL

Navzdory tomu, že je u nás v domovině atmosféra naprosto fantastická až slunná, dovolím si vás tímto příspěvkem přenést na místo zdánlivě slunnější: Newcastle, Nový Jižní Wales, Austrálie. Newcastle právě začal hostit druhou letošní zastávku World Surf League. Datum 1. dubna, kdy okno pro závod vypuklo, nejspíš znamenalo pro nás české surfaře, ochablé nedostatkem slunce a pohybu, malou jiskřičkou naděje. I přes nevalné podmínky první den závodu bylo fantastické sledovat, jak světová špička cupuje australské vlny na kusy!