Noa Deane porcuje hladinu v b-roll editu Flipper

Noa Deane je naprostý maniak! Edit Flipper se tváří jako b-roll nepovedených záběrů, což v podání australskýho pankáče znamená skluz nejvyšší jakosti. Očekávejte stylovou agresivitu zabalenou do lehce pupkatého blonďatého balíčku, který se nebojí vzlítnout vysoko nad lip ani zanořit se hluboko do vodního vortexu.

Noa Deane má v SurfHollywoodu pověst rebela, punkáče a tak trochu zmetka:


Noa si vydobil pověst surfaře co nedělá kompromisy, jak ve vodě tak na břehu. Vnímá se jako filozofický nástupce surových kreativních freesurfařů jako Nathan Fletcher, Christian Fletcher, Ozzie Wright nebo Dane Reynolds. Jeho edity jsou surové, trashy, agresivní a předvádí v nich hardcore věci, ze kterých bolí kotníky i nebohé diváky. Zatímco se surfový svět kolem něj rapidně mění, pozornost se přesouvá z editů na krátké klipy na Instagramu, Noa zůstává věrný tradičnímu formátu. Hudbu si k editům skládá sám, proto se nelekejte, když ve vás edit občas vyvolá chuť ubodat sousedy.

#Buď víc jako Noa.


V roce 2016 se parta kolem Noa Deane rozhodla podnikat. Po několika velmi zdařilých jednáních valné hromady, které se do jednoho odehrály v hospodě, bylo rozhodnuto. Toby Cregan, Ellis Ericson, Creed McTaggart, Beau Foster a Noa Deane založili firmu Rage, která se specializuje na Track Pady a Leashe. Jejich brand tak vlítnul do extrémně saturovaného trhu se surfovým hardwarem. Jejich tým se rozrostl o Jaleesu Vincent a Shauna Mannerse (aka Chun) a tahle partička začala cestovat pospolu a natáčet surf filmy pod taktovkou vlastního brandu. Výsledkem jsou tři luxusní filmy Rage1, Rage2 a Rage3. Rage3 je jediný z nich zpoplatněný. Nicméně investice 19$ se rozhodně vyplatí. Shaun Manners na konci filmu vyšle air, který je dost možná největší straight air, co kdy kdo na polyurethanu odairoval.

Pro zdroj nekonečné slasti klikni zde

Shaun goes ballistic

Teď už k hlavnímu chodu večera, edit Flipper:

Až vyroste chce být jako Noa Deane:

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Náš společný surftrip s Torrenem Martynem pokračuje

Mistr stylu a zastánce mid-lenght prkýnek (dřív než to bylo cool) Torren Marty pokračuje ve své cestě podél Atlantiku. Společnost mu dělá pouze jeho kamarád z děství Ishka Folkwell, pár komparzistů a především prvotřídní, uhlazený a extrémně svůdný righthand pointbreaky. Torren ve třetí epizodě série Lost Tracks Atlantik šňeruje skrze Maroko, zemi righthand pointbreak oplývající. Pokud se mezi vámi najde někdo, komu kombinace rytmického, stylového, regular stance fajnšmekra Torrena Martyna a Maroka přijde nezajímavá, tak si na vás počkám před bezobalovým krámkem a rozdupu vám granolu!

Další zastávka MasterCraft Wakesurf Tour je za námi, jezdila se kategorie Skim a Surf

Rozkoš letos podruhé hostila zastávku MasterCraft Wakesurf Tour. Minulý víkend, tedy od 23. do 25.7. se za lodí soutěžilo v kategoriích Surf a Skim. Kdo nebyl, nemusí se dlouhodobě utápět v žalu, neb redakce Freeride.cz podává report. Jmenovitě se na závody díval, hodnotil a taky trochu diktoval Jan Bártovský. Honza přišel, viděl a reportoval... zde je výsledek.

Report z prvních letošních závodů MasterCraft Wakesurf Tour- Stoke Wars

První letošní závody MasterCraft Wakesurf Tour byly longboardové Stoke Wars a proběhly o víkendu. Název vypůjčený z videa od Surfer Magu, zbraně aspoň 6 stop, jedna fina minimálně 6“, 16 válečníků, startovací pole genderově vyvážené. Naprosto ideální počet účastníků na rozdělení do čtyř lodí, kde jezdci během návratu z jízd na molo vyberou dva nejlepší a vyšlou je bojovat do semifinále. Tam se situace víceméně opakuje a na finálovou bitvu zbyde jedna elitní loď. Hlavní cena: fejm a bedna mrkví.