O'Neill gang zamířil čechrat vlny na Kostariku

Občas není potřeba květnatě blábolit a mrhat vaším časem. Budu stručný. Vím, že je pátek večer a nejspíš se zrovna čančáte a chystáte se vyrazit tokat a namlouvat. Přestaňte, zastavte se. Ten dlouhovlasý, hygienu zanedbávájící lidoop opačného pohlaví (surfař či surfařka) počká do příště. Dnešní večer bych být vámi raději věnoval obsesivnímu trýznění vašeho zrakového ústrojí pomocí nového editu gangu O'Neill!

Kostarika si neodpočine. Nedávno tam vodní elementály dráždila letecká elity pod taktovkou Stab High. Teď tam zase řádí parta značky O'Neill. Není nad to zamávat starý na letišti, rozcuchat dětem kadeře a zmizet s partou do země plné Indo-připomínajících stěn na rozřezání. Edit, který z výletu vzniknul nese název "Que chiva", což volně přeloženo znamená: "hernajs to je nářez jak tyhle shredeři ripujou"! 

Ve video účinkují legendy jako Cory LopezNoah Waggy, Torrei Meister a taky nedávno korunovaný US šampion ve věku pod 18 let-  Shion Crawford.

K videu nemám moc co dodat, kromě toho že byste si ho měli zběsile nastřelit rovnou do zrakového nervu. Jako omluvu za absolutně podprůměrnou žurnalistiku vám aspoň přihodím moje oblíbený části videa!

2:02 - Cory chop hopuje backwash

3:40 - roundhouse cuttie nejvyšší jakosti

4:59 - Noah Waggy v jedné vlně morfuje z Craiga Andersona v Danea Reynoldse

6:35 - layback za kterých bych vypláz všechny svoje bitcoiny

Klávesnici si poslintal

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Billabong parta zápasí s šílenou The Box ve filmu Good Call

Billabong je Australská značka. Kluci z Billabong party proto ví, že kdo neochutná reef pod šílenou vlnou "The Box" na západním pobřeží Ozu, jako by nežil. Proto se producenti týhle firmy na celotělový prezervativy rozhodli poslat svojí partu právě tam. Pár mladších kluků mělo na týhle vlně svoji premiéru. 15ti minutovej film Good Call rozhodně stojí za vaší pozornost.

Report z první zastávky Českého Poháru v Surfingu- den druhý!

Už je tomu déle než týden, co byli na portugalském pobřeží Atlantiku korunování vítězové první zastávky Českého Poháru v Surfingu. Ptáte se, proč nám tak trvalo dodělat report? Možnost první: tento historický milník znamená pro českou surfovou nobilitu strašně moc. A tíha odpovědnosti zvěčnit tuto kataklyzmickou událost, která katapultuje surfaře českého na vrchol surfového potravního řetězce, se na autorovi projevila a způsobila zdržení... Možnost druhá: autor je línej pazneht a místo svojí práce tráví dny sledováním youtube videí, na kterých lidé zápasící s nadváhou padají z rotopedů. Čemu uvěříte, je na vás. Ať už je to, jak je to, následující binární kód obsahuje exkluzivní a zákulisní informace z Caparica Czech Open - první zastávky Českého Poháru v Surfingu. Na konci tohoto textu se dozvíte, kdo nás vyvede z temnoty na surfové výsluní, kdo vnese do našich (stokem nepolíbených) duší koncentrovanou aloha spirit, a kdo globální surfové komunitě jako přední a nejdominantnější exemplář živočicha zvaného jako surfař český, ukáže, že v naší inland zemičce taky umíme škubnout směrem k lipu!

Report z první zastávky Českého Poháru v Surfingu - den první!

O víkendu 11.-12. září proběhla první zastávka Českého Poháru v Surfingu v portugalské Costa da Caparica. Vítěz a vítězka navždy vstoupili do české surfové síně slávy a jejich jména budou jednou provždy vryta do našich srdcí. Tento český surfový milník si zasloužil plnou pozornost, proto jsme do Portugalska, země plné temperamentu, dorazili. Bůh žehnej nízkonákladovým aerolinkám! Přímo na místě jsme vstřebávali veškeré stimuly, které pobřežním vzduchem poletovaly a průběh závodu jsme popsali nám tak blízkým způsobem - vypovídající hodnota nulová, úroveň srandy průměrná!