Párty: IN WAVES WE TRUST Morava & Čechy

Letní surfovou sezónu 2020 můžete zahájit už tenhle víkend u nás doma! Zní to dost divně na to, aby už teď bylo jasné, že o dvou akcích u vody, které pořádá Surf-Trip.cz, budou po plážích celého světa kolovat legendy ještě pěknou řádku let!

Na surfové a jógové workshopy, wake vleky za akční ceny a další nejen adrenalinový program totiž už v podvečer v obou lokacích naváže nezapomenutelný mejdan s top DJs, surfařskými kapelami a Jagermeister tatrovkou. Bude to přesně takové, jak jste si v uplynulých měsících přáli, aby to bylo. A možná přijdou i vlny. Nebo taky ne.

SURF-WAKE-JOGA-CHILL-PARTY

Namísto tradičních červnových surfových kempů,  popřípadě  všemi oplakávaného československého Surfchampu, se tak potkáme 20. 6. na Moravě, a to ve Wakeparku Náklo u Olomouce, a 27. 6. v Čechách v areálu Wakesport Česká Lípa. Plavky, slunečníky, surfy, opalovací krémy a všechny ty věci, co běžně taháte na pláže, vezměte s sebou, a to včetně party kámošů a krásných holek, se kterými jste si v uplynulých měsících povídali maximálně on-line nebo s rouškou. Tu pro změnu nechejte doma, ať si ji nevypálíte na obličeji.

A co na vás oba víkendy čeká? Wake park Náklo připravil na 20. června akční cenu na wakový vlek i na surfování za lodí od Wake Surf Náklo.  27.6. bude ve Wake Sport Česká Lípa pro účastníky akce jeden vlek zdarma (kdo dřív přijde, ten dřív jezdí), ostatní vleky pak budou k dispozici za akční cenu. 

Na programu v obou akcí je workshop ježdění na surfskejtu pod dohledem profesionálů Pavla Olivy nebo Pavla Hanuše, test centrum skatesurfů, zapůjčení helem a chráničů, slack line, cvičení jógy na paddleboardech nebo klasické hathaflow jógy s jógínkou Sárou Kubecovou. Nebudou chybět ani ukázky acrojógy. K dispozici budou i surfová prkna, správnou techniku pádlování na nich s vámi vyzkouší ISA instruktoři SURF-TRIPu Adam Žáček a Martin Špatenka. Stabilitu na balančních boardech procvičíte pod vedením radikálního Shawna z Wolf Akademie. Rádi vás seznámíme s jednotlivými typy surfů, poradíme, jak se surfováním začít nebo jaké prkno nebo neopren koupit. Oheň na opékání buřtů jsou samozřejmostí. Všech aktivit se můžete zúčastnit zdarma, a to po celé odpoledne, zadarmo je i zapůjčení wakového vybavení od test centra Snowboard Zezula.

Celodenní surfařský playlist z Jägermaister Tatry s pojízdným barem (ten k českým surfařům samozřejmě nerozlučně patří), s nádhernými hosteskami a s projekcí surfových videí v podvečer nahradí Dj Akvamen, Dj Forrest Pine, Dj Ondrash nebo Dj Evryday a české surfařské kytarové kapelky, které se nebojí řádně hrábnut do strun, a to Zlomenej Kakktus a kapela ČÁRA.

Krátce před západem slunce navážeme v obou lokacích na surfařskou tradiční ceremonii „paddle out“,  která bude věnována všem surfařům a surfovým kempům, které se kvůli současné krizi dostali do problémů. Tento výjimečný okamžik zaznamenáme na několik dronů. Ty udělají fotky, které na konci června dobijí český Instagram! 

V České Lípě se k tomu všemu uskuteční i očekávaný pádlovací závod na surfech, který organizuje a divákům skvělou podívanou slibuje Pražskej Surfovej Klub. Tento závod by se jinak odehrál u Hossegoru ve Francii.

Takže roušky nechejte doma a rezervujte si místo na spaní v okolních kempech! IN WAVES WE TRUST!

IN WAVES WE TRUST – MORAVA
Náklo u Olomouce – Wake Park Náklo
20.června od 12:00 do půlnoci

IN WAVES WE TRUST – ČECHY
Česká Lípa Dubice – Wake Sport Česká Lípa
27.června od 12:00 do 22:00

Další zajímavé články