Podpoř FREERIDE.CZ zakoupením nového merche!

Po dvou letech přinášíme novou kolekci FREERIDE.CZ MERCHE! Ten si můžete objednávat v již spuštěném předprodeji až do neděle 26.11. 2023 a my garantujeme, že vám ho domů doručíme do Vánoc! Nákupem podpoříte 100% fungování magazínu a my díky toho budeme i do budoucna vytvářet kvalitní obsah ze světa akčních sportů!

Jako FREERIDE.CZ spojujeme několik komunit akčních sportů, a proto jsme to letos promítli i do nového designu, který pro nás vytvořila grafická designerka Monika Mikundová alias MO NINA. Nezálěží tedy na tom, jestli jsi snowboardista, freeskier, wejkař, anebo surfař, na novém designu svůj sport určitě dlouho hledat nebudeš. 
Pro všechny milovníky basic oblečení je nově k dispozici varianta "MINIMAL".

Snažili jsme se do toho ale dát ještě něco víc, a proto přinášíme hned několik nových střihů, barev a dokonce i kulichů. Tentokrát si tedy můžete vybírat ze tří druhů triček - FR Classic Tee, FR Oversized Tee a FR Longsleeve Tee, které jsou ušité ze 100% organické bavlny a u oversize modelů se můžete těšit na opravdu "heavy" gramáž. 

Jelikož jsme z velké části zimní živočichové, tak si opravdu potrpíme na kvalitních a stylových mikinách, protože styl musí být za každého počasí, a proto jsme i tady přidali hned dva nové "heavy" gramážní střihy. Krom klasické a léty ověřené mikiny FR Classic Hoodie přidáváme stejně jako u triček nové oversize střihy - FR Oversized Hoodie a FR Oversized Crewneck.

Všechny trika i mikiny jsou ve variantě UNISEX!

NOVĚ VARIANTA MINIMAL

Sto lidí, sto chutí! Právě proto jsme se nakonec rozhodli přidat další variantu našeho merche s názvem "Minimal" stvořenou pro všechny milovníky jednoduchého oblečení, ale s touhou podpořit náš online magazín FREERIDE.CZ. Varianta "Minimal" je bez velkého potisku na zádech a tvoří ji pouze logo na přední straně triček a mikin.
FR Minimal Classic Tee, FR Minimal Oversized Tee, FR Minimal Longsleeve Tee, FR Minimal Classic Hoodie, FR Minimal Oversized Hoodie a FR Minimal Oversized Crewneck.

Kulich je něco jako spodní prádlo a člověk by bez něj neměl opustit hranici vlastního domova za jakéhokoliv počasí. Celá naše crew tohle pravidlo bere opravdu vážně a rozhodli jsme se, že si tedy nadělíme malý vánoční dáreček v podobě dalších dvou variant kulichů, bez kterých letos určitě domov opouštět nebudeme! A vy máte to štěstí, že jsme se o ně rozhodli podělit s vámi. Můžete si tedy vybírat ze tří různých typů kulichů v mnoha barevných variantách! Konkrétně z již tradičního modelu FR Basic Beanie a dvou novinek FR Fisherman Beanie a FR Recycled Beanie.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem z vás, kteří se rozhodnete podpořit online magazín FREERIDE.CZ zakoupením některého produktu z nové kolekce. Je to pro fungování celého magazínu opravdu důležíté a dodává nám to svobodu v tvorbě kvalitního obsahu ze světa sportů, kterými naše redakce doslova žije!

Díky moc a KEEP RIDING WITH US!

vaše FREERIDE.CZ crew

Další zajímavé články

Surface Skis banda pojezdila v letním Woodward Copperu

První letošní návštěva letní sezóny v Copper Mountain zařídí pánové ze Surface Skis...

Chystá se revoluční X Games League

Prestižní X Games čeká velká expanze a změny...

Nakoukni do kalendáře FIS Světového poháru 2024/25

Pojďme se podívat, jak vypadá program FIS Světového poháru na nadcházející sezónu...