Poslední místa na Corona Jóga Surfcampu od Surfandtravel.cz!

Vzhledem k aktuální situaci parta Surfandtravel.cz nelenila a připravila dva termíny campů u nás doma. První začíná už 15. června a zbývá jen několik volných míst, tak se pojďme slovy organizátorů podívat, co všechno můžete v českých luzích a hájích zažít.

Surfcamp v ČR? Ne, nezbláznili jsme se z karantény, ale vypadá to na léto bez oceánu... pojďme si společně užít surfové soustředění v naší kotlině bez vln, takový tábor pro surfaře! Surfové tréninky, pádlování, SUP, surfskate, jóga, kola, superhealthyfood… a klasický táborák, biobuřty, pivo, Jégr a kytary!

Lokalita

Areál Blatnice leží na samotě v lese a je součástí Blatnických kaskádovitých rybníků, jeden z nich je přímo v areálu. Na stand up boardech se tak budeme po vodní hladině prohánět jen my a kačeny.  Nachází se 10 km od Mladé Vožice, na rozhraní okresu Tábor a Pelhřimov. V blízkém okolí je národní přírodní památka Chýnovská jeskyně, zámek Radvánov nebo hrad Šelemberk.

Surfing

Vlny tu sice mít nebudeme, ale surfovat se bude! Kdo už s námi byl na surfcampu u oceánu tak ví, že surfing je z 80% o pádlování, kdo neumí správně pádlovat, tak si vlnu nechytne a tím pádem ani nejede… Takže tuhle techniku budeme nejen trénovat, ale také v ní závodit! Na trénink stability budeme jezdit na SUP boardech s pádlem a také cvičit na indoboardu. Zatáčení a simulace jízdy na surfu, proběhne v rámci surfskate workshopu s Martinem Mykinou ze SLIDE surfskates. Takže surfu bude dost :) Kromě surfování a skejtování si dáme taky pár výletů na kole, na výběr budou různé trasy podle náročnosti.

Jóga

Každé ráno a večer se vám bude věnovat naše jogínka Kristýna Styblíková, můžete ji znát z našich kempů ve Španělsku nebo na Srílance. Jóga patří již neodmyslitelně k surfingu, protahovací cviky jsou součástí každé přípravy, než se jde do vody. Třeba se Vám jóga dostane pod kůži, a stane se přirozenou součástí vašeho běžného dne, tak jako nám..

Ubytování

Ubytování je zajištěno v klidném prázdninovém areálu s prostornými třílůžkovými chatkami. Ve společenské budově jsou umístěny společné sprchy a toalety, vybavená kuchyň a jídelna. Nebude chybět bar, točené pivo a prosecco, společné bbq a táborák. V areálu je kromě přírodního čistého rybníku s krásným dřevěným molem také kurt s umělým povrchem, stolní tenis a kulečník.

Termíny a ceny

15.6. - 19.6. 2020 /// 5 dní /// cena 5 400 Kč
29.6. - 05.7. 2020 /// 7 dní /// cena 7 990 Kč

Přihlaste se a vyhrajte týdenní pobyt v Maroku, který věnuje mamaafrica.surf!

První termín se již blíží ... rezervujte si své místo u táboráku se svými surfovými přáteli!

TĚŠÍME SE NA VÁS
VAŠE SURFANDTRAVEL CREW

PS: Nestíháte červnové termíny? V červenci a srpnu pokračují české kempy na Rozkoši, věnovány jsou wakesurfu.

Sledujte @surfandtravel.cz na instagramu:

napsal

Surfandtravel.cz
Další články autora

Další zajímavé články

Podpoř FREERIDE.CZ zakoupením nového merche!

Po dvou letech přinášíme novou kolekci FREERIDE.CZ MERCHE! Ten si můžete objednávat v již spuštěném předprodeji až do neděle 26.11. 2023 a my garantujeme, že vám ho domů doručíme do Vánoc! Nákupem podpoříte 100% fungování magazínu a my díky toho budeme i do budoucna vytvářet kvalitní obsah ze světa akčních sportů!