Quiksilver posílá 5 surfařů do Upside down dimenze ze Stranger Things!

Ano, čtete správně. Quiksilver navázal spolupráci s video-on-demand gigantem Netflix, aby nás zásobil hadrama s relevantní pop-culture tématikou. V blízké době vyjde kolekce zaměřená na masivně populární seriál Stranger Things. V tomhle séroši parta děcek v osmdesátkách řeší běsnění mezidimenzionální obludy a odtajňuje konspiraci tajných bezpečnostních složek americké vlády. Video, které v rámci této spolupráce vzniklo, bude možná to nejzajímavější video se surfovou tématikou, co jste za dlouhou dobu viděli.

Nevim jak vám, ale mně se to líbí! Kdo neviděl Stranger Things (což je mimochodem doteď nejsledovanější show z produkce Netflixu, která vyhrála nespočet ocenění) nebo dokonce neví o co jde, tak tady je krátký popis děje:

Kluci  v osmdesátkách někde v Améru hrajou Dračí doupě, jeden z nich zmizí na cestě domů. Pak tam je nějaká holka, co jí furt teče krev z nosu a policajt s knírem, kterej má deprese. No a do toho tam běhá mezidimenzionální potvora, která všem znepříjemňuje život. SPOILER ALERT: Jedinej, kdo umře, je zrzavá teenka s brýlema, což nikoho netrápí, protože zrzouni nemají duši. Na konci se tam nějak všichni asi spárujou, mají chráněný sex a najdou toho blbečka, co se ztratil. Všichni jsou nadšený, je to trochu strašidelný, ale ne tak moc, abyste na to nemohli kouknout s babičkou. Ideální podívaná.   

Quiksilver si ten děj trochu upravil. Místo mezidimenzionální potvory (která by samozřejmě musela být z většiny z CGI, což tým Quiksilver úplně neumí) najdou surfaři v druhé dimenzi Mikeyho Wrighta a parádní vlny ve Waco Texas. Efekty a stylistický zpracování filmu je top-notch! Určitě ve vás shlédnutí vyvolá kladné emoce.  

Otázka, která mě po shlédnutí nechce opustit je tahle: Je toto video předzvěstí mnoha dalších pop-culture a surf crossoverů? Uvidíme Mikeyho Februaryho, jak ladně doklouzá do Králova přístaviště na twin finu, aby varoval Západozemí před příletem Targeryenů na dracích? Přidá se Kelly Slater k Avengers aby porazil časem cestujícího Voldemorta se všema infinity šutrákama zapuštěnejma do Pyzel thrustera? Jen čas ukáže... Každopádně mějte oči na stopkách! 

Zájem o osud zrzounů nemá

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Malia Manuel a její meditační snímek MALIA

Tahle slowburn paráda vás nesmí minout. Malia Manuel vás ve svém dechberoucím snímku provede panenskou přírodou Jižní Afriky, ohodí vás salvou spreje na J-bay a provede vás za ruku tubou v Indonésii. Ve světě nadzvukové rychlosti a každodenního shonu, budiž vám tento snímek meditační pomůckou ke kýženému oddechu. Zapalte kadidlo, skřižte si nohy za hlavou a ruce hoďte na stůl (nebo naopak, to nechám na vás) a nechte Maliu vtáhnout vás skrz obrazovku přímo do magického světa oceánských oblin.