Rozhovor o dokumentu z Namíbie v pořadu Casablanca

Minulý týden jsme společně s Vénou a Matyášem vyrazili do budovy Českého rozhlasu, kde jsme si v pořadu Casablanca povídali s Pavlem Sladkým o našem dobrodružství v Namíbii, ze kterého Véna natočil dokument Kde poušť potkává oceán.

V celé té dnešní (s)poušti s vyprodanými lístky na páteční premiéru dokumentu Kde poušť potkává oceán jsme málem zapomněli na rozhovor, na kterej jsme byli pozváni do pořadu Casablanca na Radiu Wave. Celý rozhovor je nyní dostupný na webu jako podcast, který najdete v odkaze níže nebo i na iTunes, Spotify nebo Google Podcastech.

Oproti profesionálnímu přístupu a vynikajícímu hlasu Pavla Sladkého je můj pořad amaterská punkovina. Proto bych to neměl úplně promovat, ale co už. Pokud vás baví podcasty, mrkněte na druhej díl právě s Vénou Píšou, kde se dozvíte zase něco trošku jinýho nejen o Namíbii, ale i o Vénovi samotném.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Náš "zakladatel" Martin Večerka byl hostem Tupý Hrany podcastu!

Pusť si nový díl Tupý Hrany podcastu, ve kterém si kluci Šimon Bartík a Tomáš Kroczek pozvali legendu našeho magazínu Freeride.cz Mártyho Večerku. Tak si poslechni, jak celé tohle vzniklo!