SLEDUJ: Coco Ho háže heaps of spray v Attol Appreciation

Někdo jednou napsal, že pravítkem vykreslené linky swellu v Indonésii už nemůžou být uživatelsky příjemnější. Přihoďte k tomu tyrkysovou paletu barev orámovanou písečnými plážemi, na kterých by dokázal lenošit i autista s ADHD, a máte snovou surfovou destinaci. Tentokrát z Indošky posílá video Coco Ho. Edit se jmenuje Attol Appreciation a ukazuje, že kombinace nejvyšší surfové aristokracie a uhlazených vln je setsakra lahůdková.

Jestli po shlédnutí nevzplanete platonickou láskou jak k surfařce, tak k destinaci, běžte se omluvit rodičům za to, jaké jste bezemoční zrůdy. Její výsost Coco Ho v tomto editu nemilosrdně koření tyrkysové pozádí bílým sprejem. Střídá se v tom spolu s Maud Le Car, parádní surfařkou z Karibiku. Dejte si pozor! U videa tohoto typu vždy hrozí, že vaše prsty nevědomě na klávesnici naklikají číslo vaší kreditky a koupí předražený, charterový let někam do tropů!

Kreditku vysosal

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Malia Manuel a její meditační snímek MALIA

Tahle slowburn paráda vás nesmí minout. Malia Manuel vás ve svém dechberoucím snímku provede panenskou přírodou Jižní Afriky, ohodí vás salvou spreje na J-bay a provede vás za ruku tubou v Indonésii. Ve světě nadzvukové rychlosti a každodenního shonu, budiž vám tento snímek meditační pomůckou ke kýženému oddechu. Zapalte kadidlo, skřižte si nohy za hlavou a ruce hoďte na stůl (nebo naopak, to nechám na vás) a nechte Maliu vtáhnout vás skrz obrazovku přímo do magického světa oceánských oblin.