SLEDUJ: Coco Ho háže heaps of spray v Attol Appreciation

Někdo jednou napsal, že pravítkem vykreslené linky swellu v Indonésii už nemůžou být uživatelsky příjemnější. Přihoďte k tomu tyrkysovou paletu barev orámovanou písečnými plážemi, na kterých by dokázal lenošit i autista s ADHD, a máte snovou surfovou destinaci. Tentokrát z Indošky posílá video Coco Ho. Edit se jmenuje Attol Appreciation a ukazuje, že kombinace nejvyšší surfové aristokracie a uhlazených vln je setsakra lahůdková.

Jestli po shlédnutí nevzplanete platonickou láskou jak k surfařce, tak k destinaci, běžte se omluvit rodičům za to, jaké jste bezemoční zrůdy. Její výsost Coco Ho v tomto editu nemilosrdně koření tyrkysové pozádí bílým sprejem. Střídá se v tom spolu s Maud Le Car, parádní surfařkou z Karibiku. Dejte si pozor! U videa tohoto typu vždy hrozí, že vaše prsty nevědomě na klávesnici naklikají číslo vaší kreditky a koupí předražený, charterový let někam do tropů!

Kreditku vysosal

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Quiksilver posílá 5 surfařů do Upside down dimenze ze Stranger Things!

Ano, čtete správně. Quiksilver navázal spolupráci s video-on-demand gigantem Netflix, aby nás zásobil hadrama s relevantní pop-culture tématikou. V blízké době vyjde kolekce zaměřená na masivně populární seriál Stranger Things. V tomhle séroši parta děcek v osmdesátkách řeší běsnění mezidimenzionální obludy a odtajňuje konspiraci tajných bezpečnostních složek americké vlády. Video, které v rámci této spolupráce vzniklo, bude možná to nejzajímavější video se surfovou tématikou, co jste za dlouhou dobu viděli.

SLEDUJ: Teahupo'o minulý víkend lámalo páteře! Pusťte si záznam od Surfline

Čoups je bestie z jiného světa. Prastaré příslový praví: "tam, kde se láme Čoups, tam nebuď". Naštěstí pro nás fanoušky se touhle radou určitá skupina jednotlivců neřídí a jsou přesně tam, kde je tahle vobluda chce mít. V jejích útrobách. Minulý víkend zasáhl Francouzskou Polynésii swell, který rozvlnil ostrovy až po endosféru. Surfline ze čtyřech dní, během nichž se Tichý oceán skládal nad reef s úderností, za kterou by se nestyděla explodující supernova, sesbíral materiál na devítiminutové video. Pusťte si ho! Doporučuji sedačku pod vámi vystlat novinovým papírem.