SLEDUJ: Jordy Smith v další epozidě Silver Linings

Silver Linings je anglická fráze, která v mateřštině znamená: "všechno zlé je k něčemu dobré". Jordy tuhle frázi ztělesňuje ve stejnojmené sérii. V předchozí epizodě jsme viděli Jordyho rehabilitici po nepříjemném pádu v Durbanu, který ho stál křížový vaz v koleni a účast na olympiádě. V dnešní epizodě dále hledáme pozitiva tohoto zranění. 

Jordy ve videu tvrdí, že díky zranění měl čas na cestování po domácím J.A.R.. Vrátil se do dětství a dospívání, kdy jeho hlavní náplní bylo pronásledování swellů napříč jihoafrickým pobřežím. Toto je jedním ze silver linings jeho zranění a rehabilitace. Epizoda se jmenuje Back to Hawaii, protože většina videa se odehrává opět na surfovém everestu, na North Shoreu. Mimo příjemné momenty s rodinou zde Jordy zažívá také velmi příjemné momenty uvnitř vodního vortexu! Následně si strategicky, pár dní před závodem na Pipeline, zlomí palec u nohy. Protože je Jordy bestie, nechá si ho zatejpovat a do závodu nastoupí. Se zlomeným a nehybným palcem u nohy následně zajede jednu z nejlepších vln, která na Pipe v závodech padla! To musíte vidět.

Hádám, že silver linings, který ve videu nacházím já je tento: je jedno kolik vazů a kostí si dobrý surfař zlomí, stejně se mu nevyrovnám. Proto se můžu na tenhle stupidní, drahej sport vykašlat a můžu jako normální příčetnej člověk začít hrát s kámošema Squash.

klávesnici si proslintal

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články