SLEDUJ: System is Yours od Former je špica!

I'm so stoked my dudes! Dane Reynolds a Craig Anderson společně v surf filmu? Předávkování stokem zaručeno!

Former je apparel značka založená Danem Reynoldsem Craigem Andersonem (a Austynem Gillettem & Dylanem Riederem). Větší punc kvality by tomhuhle brandu dodal snad už jenom odznáček cechu České výrobní normy, kterým se pyšní třeba značka Madeta. Dane prý na otázku, kdo bude jezdit pro tým Former odpověděl následovně: 

“Anybody who doesn’t use trap music or Drake on their reels on Instagram.” překlad: "Kdokoliv, kdo nepoužívá trap a songy od Drakea na svých Instagram reels"
Dane Reynolds

Tímto jednoduchým ale efektivním filtrem zatím propadlo jen pár surfařů. V novém filmu se představí Dane Reynolds. Ten snímek sestříhal, zprodukoval a zrejžoval. Zároveň dokořenil tuhle audiovizuální pochoutku svým klasickým mixem síly a progresivních manévrů. Jeho nejlepší vlnu najdete na video souřadnicích 6:22. Pak je ještě dobrej tenhle floater do 360 v 12:27, což je trik, o kterém jsem si myslel, že ho dělám jenom já po třech Kozlech v Brandýse nad Labem. Dále ve filmu září Craig Anderson. Pokud někdo umí ladně a uvolněně zajet slab, který by do svého vodního vortexu pojmul stádo ovcí i s pasáčkem a jeho rodinou, pak je to Craig. Viz 0:39. Dále ve filmu diktuje Kaito Ohashi (freesurfař, kterého si Japonsko zaslouží a potřebuje ho!). Kaitovi se říká japonské kladivo, protože umí zatlouct lip s razancí hydraulické zbíječky. Možná je taky obdařen nadstandardním kladivem– interpretaci nechám na vás. Za mě nejvíc moment je tenhle Kaitův impossible barrel s doggydoor escapem, kterým se umí protáhnout snad jenom on a jack russel terriér na kokainu. Video souřadnice 9:24. Čtvrtým surfařem, který ve filmu šikanuje vodní hladinu je Andrew Doheny. Andrew si říká "Droid" a pod tímto pseudonymem skládá celkem luxusní hudbu. Jeho poslední album je z loňska a jmenuje se Royal Dog Shit. Andrew se v surfových mediích často neobjevuje, važme si tedy jeho krátkých klipů. Za mě celkem ujde tadyten backside straight air- video souřadnice 8:16.

pod pseudonymem Jan Moleš napsal

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Legenda zvaná Finbreaker - Riversurfový závod 2.0

Prknoskluzové lokální i nelokální, surfařské podskupiny oceánské i říční, zkušení i začínající. Nespočet sympatických osobností spojí své surfy v boji proti vltavskému Bossovi. Bažiňák FINBREAKER prošel od loňska značnou evolucí, nabrousil zuby a bude na co koukat. To ano..