Soustředění na marockém Salaši

Společně s klukama ze marockého Salaše bychom tě chtěli pozvat na soustředění pro pokročilý český a slovenský surfaře. Koncept je jednoduchej - nejedná se o žádnej kemp, ale o společnej trip surfařů na podobný úrovni. Soustředění je jednoduchou platformu pro progress a záleží jen na tobě, nakolik jí využiješ.

Hlavní složky soustředění:

Videocoaching

Nikdo ti ve vodě nebude říkat, co máš a co nemáš dělat (pokud se na to sám nezeptáš). Jde o to, že každej den budeš mít natočenou session, kterou pak večer společně důkladně rozebereme.

Guiding

Kluci ze Salaše znají oblast Sidi Ifni jako svoje boty. Znalost spotů a jejich předpovědí je snad nejdůležitější složkou pořádnýho surf tripu. Nikdo nerad slyší hlášku: "Eej kámo, měls tu bejt včera, chodilo to neuvěřitelně!"

Pohyb a protažení

Nikdo se nechce protahovat. Na druhou stranu už nejsme nejmladší a proto připravenost pohybovýho aparátu může vést k obrovskýmu zlepšení.
Ukážeme si jak se rychle a efektivně protáhnout před i po surfu, protože při takto intenzivním soustředění je to nutnost. Zaměříme se na mobilitu kritickejch partií a následný využití v praxi techniky manévrů na surfu.

⚠ Důležité ⚠

Soustředění je určené pouze pro pokročilé, zkušené surfaře, kteří jsou schopni zvládnout i náročnější podmínky. Složení účastníků je pro výslednej efekt soustředění opravdu důležité. Nejde tolik o surfový umění, ale o zkušenosti s většími vlnami a lineupy na drsnějších spotech.

Přihlas se pouze pokud jste si opravdu jistej, že nebudeš kotvou pro ostatní surfaře!

Z nejlepších záběrů ze soustředění vyjde surfovej edit u nás na webu.

Během soustředění budeš mít zároveň možnost testovat desky od slovenských shaperů z Demon Surfboards. Na Salaši mají více než 10 různých desek k zapůjčení, který můžete v průběhu libovolně měnit, nebo si dopředu zamluvit na celý soustředění.

Co bude součástí soustředění:

  • 10x ubytování
  • 10x polopenze - snídaně a večeře
  • 9x videocoaching a guiding
  • 3x pohybovej trénink

Počet míst: 7

Pokud se chceš přidat, ozvi na jakub@surfr.cz a do předmětu uveď "Soustředění na Salaši". Obratem ti zašleme veškeré podrobnosti a celkovou cenu.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články