ROXY Surf Yoga & Fitness

Značka Roxy připravila společně s pražským studiem Yoga Movement Prague na neděli 14. června opět speciální akci, během které proběhnou hned dvě rozdílné lekce - surf yoga lekce a surf fitness workout. Obě budou vedené zkušenými a oblíbenými lektorkami Veronikou Ševčíkovou a Sarah Vegnerovou. Celá akce proběhne outdoor na nově otevřeném rooftopu OC Nový Smíchov.

Pokud nemáte žádné zkušenosti se surfingem, tak se vůbec nebojte přihlásit. Surfing je jeden z nejkomplexnějších sportů vůbec, a proto vám lekce s touto tématikou dají hodně, i když nesurfujete.

A pozor, v rámci lekcí bude probíhat #ROXYchallenge, ve které můžete vyhrát ROXY ceny! Po sportovním výkonu vás odměníme piknikem a budete si moci na památku odnést fotku z instaxu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ROXY SURF YOGA LEKCE
“Great for balance, strength and a good mindset.”

Propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Lekce zaměřená na procvičení partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané, a to jsou bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíte, jak tyto části těla posílit, zaměříte se na stabilitu, koncentraci a celkové porozumění pohybu. Umění koncentrace na dech a schopnost se soustředit je dovednost, kterou zúročíte nejen při surfingu. A díky tomu si užijete každý moment na vlnách i v běžném životě.
Lektor: Veronika Sevcikova

ROXY SURF FITNESS WORKOUT
“To be good at surfing you need to be surf fit!”

Trénink inspirovaný surfováním nevyžaduje neopren ani lámající se vlny. Je zaměřený na pevnost středu těla a výbušnou sílu nohou. Čeká vás skupinový intervalový trénink s vysokou intenzitou. Cviky jsou poskládány tak, aby napodobovaly zážitek ze surfování, od pádlovaní, přes výskoky na surf až po vyrovnávací cviky na balanc. Zapomeňte na izolované cviky, v tréninku zapojíme více svalových skupin najednou, spálíme tím více kalorií, navýšíme kapacitu plic a posilníme srdce.
Lektor: Sarah Vegnerová

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Datum: neděle 14. června 2020 (9:00-14:00)
Lokace: Rooftop OC Nový Smíchov, Praha 5

Program:
9:00 Doors open
9:30 Zahájení
10:00 ROXY Surf Yoga lekce / Veronika Ševčíková / 60 minut
11:30 ROXY Surf Fitness workout / Sarah Vegnerová / 60 minut
12:30 Instax photoshooting / #MakeWavesMoveMountains piknik

Cena: 750 Kč
Přihlášky: přes rezervační systém Yoga Movement

Pro více dotazů pište na: barbora.slezackova@roxy.com
#makewavesmovemountains

Aktuality sleduj na facebookové události.