V sobotu 28.5. slaví Surf-Trip 15 let!

Letos je to přesně 15 let od prvního českého a slovenského Surf –Tripu do Francie, a tak připravil Surf-Trip.cz na sobotu 28. května už teď legendární mejdan v Radlické Kulturní Sportovně!

15 let je dlouhá doba. První surfaři už dávno mají děti, některé z nich už teď surfují líp, než kdy surfovali jejich rodiče (na internetu), a další z těch prvních surfařů zas surfují líp než v té době surfovali (popřípadě stále ještě surfují) jejich instruktoři.
A to nemluvíme o tom, kolik z těch prvních surfařů před patnácti lety vyrostlo v majitele vlastních surfových kempů a škol a dalších skvělých surfových, jógový a surfskatových projektů u oceánu či v Čechách, od Pražského surfového klubu, přes surfjógu Verči Ševčíkový a surfskate lekce Pavla Hanuše, až po surfandtravel, surfkemp, surfdovolenou či SURFR.

Tento mejdan je tak i příležitostí potkat se s těmi, kdo začínali surfovat před patnácti lety,  a zavzpomínat na to, o čem tehdy český surfing byl, a jak moc se za tu dobu změnil.

V sobotu je pro vás ale připraveno víc aktivit, než jen surfařský mejdan! V sobotu dopoledne si můžete zacvičit, popřípadě vyzkoušet, jak na surfing potrénovat v Čechách. Přijďte na dvě lekce surfařské jógy se Sísou Semenskou,  ukázkovou lekci surfového tréninku na suchu s Terezou Olivovou a surfskate session s Víťou Fekiačem. Více informací a registraci najdete ve FB události, těšíme se na vás ve vysočanském Maxspace a okolí

Ve venkovní chill out zóně Radlické Kulturní Sportovny bude odpoledne řada miniaktivit jako je workshop na balančních deskách kboard.cz, soutěž v oblékání neoprenu či napodobování jógových asán. Úspěšné splnění aktivit vám umožní ulovit žetony na Jägermeistera, namraženého krále mejdanu! Výborné pivečko, speciální surfařský bar či burgery z foodtrucku jsou samozřejmostí.

Večerní párty odstartuje ve 21 hodin a první koncert nebude mít na starosti nikdo jiný než ultimátní punk roková kapela Čára, na kterou naváže kytarová pecka kapela The Atavists a DJ Akvamen, který na surfařských mejdanech předvádí své #mejstrštyky už 15 let! Za mixážním pultem ho vystřídá i DJ, surfař a lovec Dj Majk, Dj Vedelýn a Dj Pat the Beat. A v noční tombole  budete moct vyhrát právě zájezd za vlnami do Francie! Vice na surf-trip.cz. 

Autorka textu: Tereza Olivová

Událost najdeš zde:

Sociální sítě surfkempu, který dostane první občanku najdeš zde:

z digitální modelíny uhnětl

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Quiksilver Surfchamp je za dveřmi! Vyzpovídali jsme organizátora Matuše Hubku!

Dámy a pánové je to tady! Blíží se vyvrcholení historicky prvního Českého poháru v surfingu. Pokud máte problém spát a přijímat potravu, vše je v naprostém pořádku. Být svědkem historických milníků jako je tento, má na lidský organismus přesně takový efekt. ČPS letos vyvrcholí na již kultovním Surfchampu, neboli Quiksilver Czech & Slovak Surfing Championship. Ten se uskuteční již tradičně na francouszkých beachbreacích v Seignosse a to od 18.6. do 25.6. 2022! Surfchamp se vrací po dvouleté covidové pauze a zároveň je poprvé součástí Českého poháru v surfingu. Na březích Atlantiku se tak letos vůbec poprvé vyhlásí vítěz a vítězka poháru! Pokud vás tohle nezvedá ze židle, tak jste uvnitř mrtví. Vyzpovídali jsme organizátora Matuše Hubku, řekl nám všechno a mnohem víc!