Vyhraj Quiksilver neoprén, lycru a vstupy na film Shaka

Už jen několik dnů nás dělí od pražské premiéry filmu Shaka, za kterým stojí legenda francouzského snowboardingu Mathieu Crepel. Ve spolupráci se značkou Quiksilver, jsme si pro vás připravili soutěž o neoprén Highline 4/3, lycru a 7 volných vstupů na promítání ve Slovanském domě! Stačí odpovědět na jednu lehkou otázku.

Tuto sobotu 20. října 2018 přijede do Prahy představit svůj nový film Shaka i hlavní představitel Mathieu Crepel. Ten se po ukončení své profesionální dráhy závodního snowboardisty rozhodl věnovat se i své druhé lásce, kterou je surfing. Jeho novým cílem se stalo pokoření legendární big wave vlny Jaws. Příprava ale neprobíhala jen v oceánu, ale i na vysokých kopcích Oregonu.

Pokud chceš vyhrát volné vstupy na pražskou premiéru (která startuje tuto sobotu 20. října od 20:30 v Cinema City ve Slovanském domě), neoprén Quiksilver Highline 4/3 chets zip nebo lycrustačí odpovědět na jednoduchou otázku, mít štěstí při losování a odnést si dva volné vstupy. Pro jednoho ze soutěžících je pak připravena i hlavní cena, kterou jsou snowboardové brýle Hubble od značky Quiksilver.  

Ceny v soutěži:

  1. místo: neoprén Quiksilver Highline 4/3 vel. M + 2 volné vstupy
  2. místo: lycra On Tour vel. LS + 2 volné vstupy
  3. místo: 2 volné vstupy
  4. místo: 1 volný vstup

Výherci:

1. místo: Martin Vávra

2. místo: Tomáš Härting

3. místo: Terezie Ličková

4. místo: Petr Švandrlík

Gratulujeme výhercům, kteří budou o výhrách kontaktováni mailem (případně telefonicky)!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
Na jakém ostrově se nachází big wave vlna Jaws?

Trochu vám to uhlehčíme a dáme vám na výběr z tří možností. 

A - Kauai
B - Maui
C - Oahu

Svou odpověd nám se svými údaji pošlete přes následující formulář do čtvrteční půlnoci (18.10.2018 24:00 hod.). V pátek vylosujeme čtyři výherce, kterým poté zašleme informace o výhře na vyplněné emaily. Pro rychlejší zkontaktování výherců doporučujeme přidat i svůj telefon.

Pokud se na vás štěstí neusměje, máte stále možnost zakoupit vstupenky díky předprodeji. S nákupem ale neváhejte, kapacita sálu je omezena.  

Pozvěte všechny kámoše a doražte v sobotu na premiéru filmu Shaka, kde budete mít možnost se osobně potkat s hlavní hvězdou Mathieu Crepelem!

Těšíme se na vás!

Mathieu Crépel - Shaka movie

Další zajímavé články