Wade Goodall a parta kámošů diktuje v krátkém editu

Wade Goodall, Holly Wawn a Harry Bryant na svém nedávném surftripu zavítali do Australské pouště a schovali se do stínu vodního vortexu! Krátkej edit rozhodně stojí za shlédnutí.

Kdo by čekal jaké krásy se skrývají v Australské poušti? Pokud jste příznivci dutých vodních ohybů, jejichž nezkrocení na vás může zanechat trvalé následky, pak pro vás kluci v poušti našli přesně to pravé. K tomu je edit natočený stejným způsobem jako fantastický Pentacoastal, takže záběry zvrchu ve kvalitě za kterou by se nestyděl ani Peter Jackson.

V krátkém editu uvidíte i některé Wadeovi malůvku, artové sebexprese a hlavně hadry, který nedávnou navrhnul pro značku Vans.

Pokud vám dvě minuty s Wadem nestačí k zahnání hladu po surfingu, dejte si ještě jeho parádní surf film Pentacoastal.

písmenka a pohyblivé obrázky seřadil

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Náš společný surftrip s Torrenem Martynem pokračuje

Mistr stylu a zastánce mid-lenght prkýnek (dřív než to bylo cool) Torren Marty pokračuje ve své cestě podél Atlantiku. Společnost mu dělá pouze jeho kamarád z děství Ishka Folkwell, pár komparzistů a především prvotřídní, uhlazený a extrémně svůdný righthand pointbreaky. Torren ve třetí epizodě série Lost Tracks Atlantik šňeruje skrze Maroko, zemi righthand pointbreak oplývající. Pokud se mezi vámi najde někdo, komu kombinace rytmického, stylového, regular stance fajnšmekra Torrena Martyna a Maroka přijde nezajímavá, tak si na vás počkám před bezobalovým krámkem a rozdupu vám granolu!

Další zastávka MasterCraft Wakesurf Tour je za námi, jezdila se kategorie Skim a Surf

Rozkoš letos podruhé hostila zastávku MasterCraft Wakesurf Tour. Minulý víkend, tedy od 23. do 25.7. se za lodí soutěžilo v kategoriích Surf a Skim. Kdo nebyl, nemusí se dlouhodobě utápět v žalu, neb redakce Freeride.cz podává report. Jmenovitě se na závody díval, hodnotil a taky trochu diktoval Jan Bártovský. Honza přišel, viděl a reportoval... zde je výsledek.

Report z prvních letošních závodů MasterCraft Wakesurf Tour- Stoke Wars

První letošní závody MasterCraft Wakesurf Tour byly longboardové Stoke Wars a proběhly o víkendu. Název vypůjčený z videa od Surfer Magu, zbraně aspoň 6 stop, jedna fina minimálně 6“, 16 válečníků, startovací pole genderově vyvážené. Naprosto ideální počet účastníků na rozdělení do čtyř lodí, kde jezdci během návratu z jízd na molo vyberou dva nejlepší a vyšlou je bojovat do semifinále. Tam se situace víceméně opakuje a na finálovou bitvu zbyde jedna elitní loď. Hlavní cena: fejm a bedna mrkví.