Weird Waves série 3 s Dylanem Gravesem běží na Youtube

Weird Waves sezóna číslo 3 už běží na Youtube! Zatím na nás značka Vans vystřelila dvě parádní epizody. V první episodě si krotitel podivností Dylan Graves posvítí na malou skupinu Kalifornských návnad pro žraloky – noční surfaře. V druhé epizodě se čínský císař a místr zenu snaží chytit vlny vytvořené ropnými tankery.

Dylan Graves je postava známá i mezi méně zarytými fanoušky skluzu na polyuretanu, a to především díky sérii Weird Waves. Název série přesně vystihuje záměr, se kterým už třetím rokem Portorikánský sympaťák objíždí svět: najít a sjet ty nejpodivuhodnější hydrologické anomálie modré planety.

Dylan má na kontě jízdu na Tidal Bore v Anglii, což je přílivová vlna ženoucí se proti proudu řeky. Odchytil a sklouznul se na vlně vytvořené pádem ledovce na Aljašce. Projel se na nemilosrdných bouřkových vlnách na sladkovodních Velkých Jezerech mezi Kanadou a Spojenými Státy. Dost možná nejzábavnější částí série jsou místní charaktery a postavičky, které zastupují skupiny lokálů, věnující se surfingu na alternativních vlněních. Tyto osobnosti vás spolu s Dylanem provází každou z epizod a ukazují pestrost a kreativitu surfových komunit po celém světě.

Těm z vás, kteří tuto sérii ještě neznajíupřímně nezávidím. Čeká vás dlouhé vysvětlování rodině a přátelům, proč trávíte odpoledne u obrazovky a nevěnujete se smysluplnějším aktivitám.

Epizoda první:

Epizoda druhá:

do vašeho tamagočiho vměstnal

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

S Janem Badurou o letošní MasterCraft Wake Surf Tour

Organizátoři letošní MasterCraft Wake Surf Tour vystřelili do éteru termíny jednotlivých zastávek! Tour odstartuje závodem v kategorii longboard, a to 16.-18.7. na Rozkoši! Hned další víkend 23.-25. 7. se vyřádí shreddeři na závodech Wake&Fun v Třebouticích. Tour nám završí majestátní klání o měsíc později opět na Rozkoši, a to během epického víkendu, na který nezapomenete: Mastercraft Wake–Surf 20.-22.8 Rozkoš! My se ptáme organizátora a DJ Jana Badury na všechno, co by vás o letošní tour mohlo zajímat!

Torren Martyn v Maroku - podívaná k nezaplacení

Popíšu vám ráno snů. Probudím se a ještě v polospánku se snažím nahmatat mojí současnou lásku a vášeň. 5,5 palcovou uhlopříčku plastu a čínských mikročipů, po zuby naplněnou štěstím a zábavou - Iphone 7. Očekávám, že z obrazovky na mě vyskočí jedno ubohé upozornění na Whatsapp zprávu od mámy a připomeneme mi, že můj společenský život je jedna velká deprese. Ráno se okamžitě změní v mardi gras, neboť na obrazovce visí upozornění na nové Youtube video, které by mě mohlo zajímat. Nastavil jsem svůj Youtube systém nášlapných min tak, aby mě upozornil na vstup videí buď se surfovou tématikou, a nebo na videa, na kterých lidé s nadváhou padají z běžících pásů. Tentokrát však čtu: Torren Martyn Lost Tracks Atlantic episode 2 a moje bradavky vibrují vzrušením!

ISA na závodech v El Salvadoru rozdala posledních 12 míst na Olympiádě v Tokiu

ISA (International Surfing Association) na závodech ISA World Games v El Salvadoru finálně rozhodla, kdo bude surfovat na olympiádě. Za předpokladu, že olympiáda proběhne. Pojďme se spolu podívat na důvody, proč jste o ISA nikdy neslyšeli (možná mimo onoho památného heatu, který Italo Ferreira odjel v džínových trenýrkách na cizím prkně). Dozvíte se také, proč fanoušci a CT surfaři ISA závody už spoustu let znamenitě ignorují. V textu naleznete dále seznam těch, kteří se na přelomu července a srpna sklouznou v Japonsku na Olympiádě.