Yago Dora se v editu Ciclo sociálně distancoval od gravitace a podobných zbytečností

Vysloužil si za něj nominaci do Stab edit of the year

Yago Dora, brazilský explozivní letec před pár dny vydal edit s názvem „Ciclo“. Ciclo je audio-vizuo-shredo počin seskládaný z klipů natočených v Mexiku, na Maledivách a v Brazílii. Yago a crew si za něj vysloužili nominaci do Stab edit of the year! Největší hvězdou editu je kromě klasického explozivního stylu a airů, za které by se nestyděl ani Buzz Aldrin, hlavně Yagův majestátní knír (dost možná jediný knír na světě, který má PhD z GetBarreledologie a Reverse360logie)    

Stab magazín nedávno odhalil šokující přiznání… a to že Yago vozí na surftrip 7 prken! Hypotéza první: šetří na ubytování a staví z prken srub. Alternativní hypotéza: Je to nešika, páč já surfuju pěňáka už spoustu let a ani škrábanec!

A teď už dost řečí, enjoy! 

Spoty v editu:
Mexiko: Puerto Escondido, Salina Cruz
Maledivy: Pasta Point (goofy hi-fi paradise)
Brazílie: Praia Mole a okolí, Chumbos (tajný místňácký slab)

Yago:

Slova napsal

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Torren Martyn na výletě v Irsku a Skotsku

Oh yes daddy fuck me sideways! Tahle věta přesně vystihuje moje pocity z novýho dobrodružnýho surf filmu staring Torren Martyn! Snímek se jmenuje LOST TRACK Atlantic a vypráví příběh dvou Australanů v dodávce, která je narvaná twin finama a dovednostma klouzat po vodě s lehkostí a s grácií!

Mikey February v novém surf filmu Sonic Souvenirs

Mikey February a Kai Neville vydali první z řady krátkých surf filmů s názvem Sonic Souvenirs. Mikey ve snímku hypnoticky klouže po right-hand pointbreacích jeho domoviny - JAR.

Zítra začíná třetí zastávka WSL: 2021 Rip Curl Narrabeen Classic

Přidání Narrabeenu jako zastávky do letošní tour nikoho nepřekvapilo. Pro mladší surfaře, odkojené na high-resolution WSL contentu, může být Narrabeen lehkou záhadou. Pro starší střelce, kteří zažili ještě IPS (International Proffesional Surfing) nebo ASP (Association of Surfing Pros) má Narrabeen nepostradatelnou nutriční hodnotu! Mezi lety 1974 a 1999 se v Narrabeenu děly věci mezi crestem a troughem (nejvyšší a nejnižší body amplitudy oceánské vlnění), nad kterými zůstává rozum stát!