Freeride.cz

Hlavní sekce

Report:
Photo Session 2010 - Funstorm & K2 snowparku na Moravské boudě

Freeride.cz » Snowboard » Články » Photo Session 2010 - Funstorm & K2 snowparku na Moravské boudě

Ve středu a čtvrtek 10.-11. března 2010 se uskutečnila na Moravské Boudě tajná photosession pro pár vyvolených riderů… Počasí nám na Moravské boudě přálo a vznikla slušná fotogalerka. Jezdci se nenechali zahanbit a progres ze všech jen crčel. Jak vše v tyto dva březnové dny dopadlo, se dočtete dále.

Funstorm a K2 Snowpark Moravská Bouda je jediné místo v České republice (a možná i v Evropě) tohoto druhu. Bezkonkurenčně nejvýše postavený snowpark u nás a to ve výšce 1250 m n.m. Naprosto odlehlé místo, kde vás nebude buzerovat žádný špónový lyžař a jemu podobní. Park je situovaný hlavně do pohody a přesto kvalitní a velmi, velmi zábavný, tzn. žádné velké hroty, ale vyřádí se zde každý! Park je taky podporován několika sponzory, bez kterých by to určitě nešlo a jde konkrétně o tyto hlavní parkanděle: Funstorm, K2 a Jägermeister. Dalšími partnery parku pak jsou Swis-shop.cz, Dakine a Electric.

Není se tedy čemu divit, že park jde stále nahoru a získává své další příznivce. V neposlední řadě musím zmínit taky nezapomenutelné freestylové campy, kterých se zde za zimu uskuteční hned několik a jejich úroveň samozřejmě opět vynikající, zvědavci můžou nahlédnout ZDE. Teď už ale konec chvály a jdem na tvrdou realitu, kterou měli čest otestovat pozvaní rideři a v článku se dozvíme, jak byli spokojeni.

Celou fotogalerii od Kaňůse a Josepha naleznete ZDE

Jezdců, kteří si udělali čas a navštívili park uprostřed týdne, bylo cca kolem dvacítky. Jmenovitě se ukázali například tito zabijáci: Ondra Bauer, Matěj Novák, Boris Čičman, Honza Řezníček, Martin „Skrým“ Bidlo, Pavel Vyroubal, dále spousta mlaďasů v čele s bratry Porkerťáky rakeťáky, no a nechyběli ani příznivci Magoona jako byl například Štěpán Rokos, Martin Kolařík a headshaper Honza Havlíček.

Už podle jmen jste jistě poznali, jak je park univerzální a je jen na vás jakou trasu zvolíte. Pokud raději skáčete, není problém si dát tři skoky za sebou, pokud raději jibbujete, není problém dát si lajnu např. rail, lámanou bednu, lámaný rail, rail elefant, luxus rail se schody, speed bednu atd. Nebo můžete zvolit samozřejmě různé kombinace. Nikdy to však není konečná podoba. Během celé sezóny park prochází tuningem a pokaždé naleznete nějakou tu obměnu. Jak z důvodu zajímavosti celého parku, tak i z důvodu častého sněžení. Stavět se dá prostě pořád.

V době, kdy jsme tam byli my, samozřejmě nesypalo, vybrali jsme si to nejhezčí póčo a šlo se na věc! Co se týká pozvaných různorodých jezdců, nikdo neměl zaječí úmysly a všichni se věnovali tomu, co jim jde nejlépe. Skokani se vrhli na gap přes cestu, na corner atd., jibbeři okupovali a diktovali především na railech, nejvíc se jim zalíbil ten se schody. Prcci vzali útokem nově osazenou bednu alias step up kluziště a taky všechno zajímavé co jim přišlo do cesty. Shrnuto a podvlnovkováno, myslím, že si všichni fotoshooting náramně užili a koho zajímají triky, ať neváhá a prošmejdí galerku.

Závěrem ještě jednou díky všem sponzorům, kteří tento park podporovali celou letošní zimu a samozřejmě jezdcům, kteří na Photo Session dorazili.

Celou fotogalerii od Kaňůse a Josepha naleznete ZDE

Hodnocení: 0

„tomiš“ 30. 3. 2010 v 15.28 napsal:

Klasicky fotangle z petadevadesatyho:-))

 

Hodnocení: 0

Martin „Slimák“ Sviták 30. 3. 2010 v 10.29 napsal:

A řeknete mi někdo jak to tam vypadá teď?...Dá se tam ještě nějak pojezdit?...Jestli jo, do kdy to tam tak vidíte?

 

Autoři článku:

Kategorie: Report
Vydáno: 29. 3. 2010 v 16.10

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

nejčtenější Články

NEVER TOO LATE MOVIE - Roman Dlauhý Full Part
NEVER TOO LATE MOVIE - Roman Dlauhý Full Part

Udělejte si pohodlí a připravte se na skoro 5-minutovou nálož stylu v podání jednoho z nejlepších českých riderů!…

NEVER TOO LATE MOVIE - Petr Horák Full Part
NEVER TOO LATE MOVIE - Petr Horák Full Part

Další part z NEVER TOO LATE MOVIE, který vám představáme, patří riderovi, o němž nejen v posledních dnech hodně…

NEVER TOO LATE MOVIE - Dušan Kříž Full Part
NEVER TOO LATE MOVIE - Dušan Kříž Full Part

Máme tu pro vás další full part z našeho česko-slovenského filmu NEVER TOO LATE MOVIE. Tentokrát si můžete…

Nejlépe hodnocené Články

Attunga - A Higher Place - Full movie by Volcom
Attunga - A Higher Place - Full movie by Volcom

Je plno filmů z letošní sezóny, které čekají na uveřejnění na našich stránkách. Na většinu z nich ještě…

Beacon full movie
Beacon full movie

Kanadský jibber Louif Paradis spojil síly s kameramanem Haydenem Renschem a dali vzniknout jednomu z nejlepších videí…

NEVER TOO LATE MOVIE - Dušan Kříž Full Part
NEVER TOO LATE MOVIE - Dušan Kříž Full Part

Máme tu pro vás další full part z našeho česko-slovenského filmu NEVER TOO LATE MOVIE. Tentokrát si můžete…