Vyhraj nabitou SIMku od Gorily a vstupy na Summer Night!

Pomalu se nám blíží Freeride.cz Summer Night Vol. 3, která se odehraje v pátek 13. června v pražském klubu Roxy, a my jsme ve spolupráci s partnerem akce Gorila mobil připravili soutěž o SIMky a volné vstupy. Takže pojď na to!

Jedním z partnerů Freeride.cz Summer Night Vol. 3 je mladý český mobilní operátor Gorila mobil a právě s ním jsme si připravili následující soutěž. Celkem čtyři z vás vyhrají SIMku od Gorily s přednabitým kreditem na 250Kč + 2 volné vstupy na Summer Night! Veškeré informace o samotné akci najdeš na stránce eventu na Facebooku.

GORILA MOBIL

Gorila je novej peckovej virtuální op zaměřenej na internet v mobilu. Ale co ti budem povídat, prosvišti si gorilí facebook, uděláš si nejlepší obrázek, co jsou ty goriláci zač. Navíc tam najdeš odpověď na soutěžní otázku. Více na www.gorilamobil.cz nebo www.facebook.com/Gorilamobil.ConnActionHero.

K tomu, aby ses dostal/​a do slosování, musíš splnit jen tři lehké úkoly

1) Na stránce FB eventu Freeride.cz Summer Night Vol. 3 zaškrtni, že se zúčastníš. Ostatně pokud vyhraješ, tak právě tam ti Gorila předá výhru.

2) Lajkuj Facebook stránku Gorila mobil na www.facebook.com/Gorilamobil.ConnActionHero.

3) Odpověz správně na tři soutěžní otázky dole.

Odpovídat můžeš do čtvrtka 12. června 20 hodin večer, pak Gorila vylosuje čtyři výherce a jejich jména oznámíme na Freeride.cz facebookuGorilím facebooku. Good luck! 

Další zajímavé články