73. film od Warren Miller Entertainment ponese název "Daymaker"

Nejdéle fungují ski produkce Warren Miller Entertainment přináší trailer na letošní film "Daymaker"...

Warren Miller Entertainment je tak trošku produkce, která si to jede mimo hlavní freeski dění. Letos nám představí už svůj 73. (!!) film nazvaný "Daymaker" a já osobně do dnešní dne neviděl ani jeden jejich počin. Mám prostě pocit, že fungujou tak lehce mimo scénu, címž ale nechci shazovat jejich kvality. Konec koncům težko je z mýho pohledu můžu posoudit. Nebudeme tady ale zbytečně debatovat a radši si dáme jejich čerstvej trailer, kterej kromě freeskierů dosti zabrousí i do snowboardingu. Mezi jezdci se mihne plno zavedených jmen, který známe i od jiných filmových partiček, ale i riders, o jejichž existenci jsem neměl ani šajn. Kromě tradiční USA a Kanady se natáčelo taky ve Švajcu a lehce exotickém Řecku. A i když si myslím, že finální produkt mě opět mine, tak by byla škoda ukázku nepustit do světa.

Jezdci: Karl Fostvedt, Daron Rahlves, Katie Burrell, Jonny Moseley, Madison Rose Ostergren, Simon Hillis, Cam Fitzpatrick. Ryland Bell, Marcus Caston, McKenna Peterson, Michelle Parker, Lexi duPont, Connery Lundin, Hedvig Wessel, Pete McAfee, Dominic Davila, Bryce Welch, Brian Rice, Ava Keenan, National Brotherhood of Skiers, Marcus Goguen, John Ware, Kai Van Bueren, Payton McElhiney, Toby Rafford, Will Griffith, Wyatt Minor, Thayne Rich, Wing Tai Barrymore, Elisabeth Gerritzen, Hana Beaman, Jamesa Hampton, Tom Peiffer, Tyler Blocker, John Falkiner

"Daymaker" trailer od Warren Miller Entertainment:

Warren Miller Entertainment web najdeš zde.

čistej prd od nich viděl

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.

Kye Petersen a spol se rozvášnili ve třetím pokračování "The Sacred Grounds"

Třetí epizoda prašanový parády "The Sacred Grounds" s Kye Peterseem a jeho parťáky právě dorazila...

Čeští junioři byli vidět na Blue Tomato Plan P 2023

Naše omladina vyrazila na FIS Junior závody do rakouského Superparku Planai...