Akademie freestylového lyžování zve 29. a 30. ledna do Vítkovic na nábor talentů

Šance pro mladé talenty! Poslední lednový víkend chystá Akademie freestylového lyžování nábor do svých řad...

Na co je potřeba se zaměřit na české freeski scéně?! Přece na budoucnost a mladé naděje a talenty! My třicetiletý páprdové jsme už jaksi po záruční době, a tak je nejvyšší čas vychovat novou generaci freeskierů, kteří si budou nejen užívat každý den na horách, ale hlavně se taky něco naučí a třeba tu naší malinkou Republiku lehce zviditelný. A pokud máte doma nadějné dítko, tak právě pro Vás je dnešní pozvánka!! Akademie freestylového lyžování, která spadá pod naše reprezentační trenéry na konci ledna chystá ve Vítkovicích nábor talnetů!

Více infa v oficiálním textu:

Akademie Freestyle lyžování pořádá nábor nových talentů ve věku 8-13 let. Baví tě jezdit ve snowparku. Umíš už nějaké triky a chtěl by ses dále zlepšovat? Pak hledáme, právě tebe. Pojď si s námi na víkend zajezdit.

O víkendu 29.-30. ledna budeme s celým teamem jezdit ve Vítkovicích a ty se k nám můžeš připojit. Uvidíš, jak vypadá trénink pod vedením reprezentačních trenérů, poznáš nové kamarády a zažiješ spousty zážitků a srandy. Pokud tě to s námi bude bavit, můžeš se stát jedním z členů Czech freeski teamu.

Termín: 29.-30. ledna

Místo: K2 Snowpark Vítkovice

Cena: Pouze zakoupení pernamentky

Kontakt:

Michal Peč

+420 775 021 189

pec.michal@seznam.cz

do Vítek to dorazí zkontrolovat

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Třetí pozdrav z Kimbo Sessions 2022

Třetí ofiko edit z letošní Kimbo Sessions právě dorazil...

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Rozhovor: Terka Korábová se rozkecala o vítězných SuperUnknown XIX.

Terka Korábová senzačně ovládla letošní SuperUnknown od Level 1, a tak nám má určitě hodně co říct o finálovém týdnu v americké Mammothu...