Betterpark Hintertux láká na Spring Park Sessions 2022

Už od soboty si můžete užívat jarní setup v Betterparku na Hintertuxu...

I když jarní a letní radovánky na nás lascivně pomrkávají, tak správnej freeskier se nechytí do pasti a stejně vyrazí za sněhem do nejbližšího snowparku. V českých horách se ještě tento víkend dočkáme posledních ozvěn zimy, ale na další týdny nám už nezbývá nic jinýho než vyrazit k sousedům do Alp. I tady ale s Velikonocemi pro hodně resortů sezóna skončila, ale díky bohu máme rakouské ledovce. A právě oblíbený Hintertux v Zillertálském údolí se hlásí se svojí Spring Park Sessions, která přivítá první lyžníky a boarďáky už zítra tedy v sobotu 23. dubna… (tento víkend je zde Zillertal Välley Rälley závod, tak bacha).

Žádný velký informační nálety nečekejte. Nám všem bude stačil, že hlavní šejpr Wille Kaufmann opět se svým týmem nádeníků vymazlil jejich Betterpark. Kdo do údolí Tuxertalu jezdí pravidelně, tak určitě ví, co místní snowpark nabízí. Pro největší šílence je tady usazen perfektní pro jump, všem ostatním přijde k duhu jump line s několika menšími skoky. Jiberské šílenství můžete částečně ukojit v jib line, kde najdete nepřeberné množství želez a trubek. Jediné, co by mělo na jaře zůstat mimo provoz, je pak místní halfpipe. Tohle všechno si pak budete moci užívat do 6. června. To znamená, že na návštěvu máte nějakých šest týdnu. To zmáknete…

Betterpark na podzim (foto Hintertux)

Web Hintertuxu najde zde.

hintertext napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Osm minut shredění na Windells s partou z ON3P Skis

Pánský osazenstvo z ON3P Skis nás na chvíli přemístí na legendární Mt. Hood...

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.