Betterpark Hintertux pofrčí do 4. června

Potřebuješ na sníh? Betterpark na Hintertuxu ještě pojede do konce příštího týdne...

Zima si v našich zeměpisných šířkách poctivě odkroutila letošní směnu a už si může dát nožky nahoru. Pro nás freeskiery je to sice méně radostná  zpráva, ale ještě nutně nemusíme házet flintu ani hůlky do žita. Máme tady naštěstí alpské sousedy, kde sníh ještě rozhodně nevyklízí pole. Stačí se podívat nějaký týden dozadu, kdy na alpský vrcholky dorazila slušná bílá nadílka. Takže podmínky rozhodně srší kladným hodnocením. Proto je nejvyšší čas zabalit si saky paky a navštívit aktuálně nejblíže fungují snowpark a to Betterpark na oblíbeném rakouském ledovci Hitertux v Zilletalském údolí!

Jenže pozor, čas se krátí! Místní skoky a železa ještě budou v provozu do neděle 4. června. Pak se zaklapnou vrátka a až do podzimu se překážky hodí do dovolenkovýho módu. Máte tak poslední týden a pár dnů na využítí situace. Park nabízí vyblbnutí pro všechny sorty freeskierů. Nechybí hravá jib line, milovníci létání a rotací pak určitě ocení jump line nebo hlavní pro line. Jak to je s aktuální situací, a které sekce (ne)jsou otevřeny, můžete sledovat na ofiko webových stránkách zde.

Pokud už snad spřádáte plány na podzimní sezónu, tak si do deníčku tučně zapište datum 6. až 8. října. To nás do svých chřtánů nemilosrdně vtáhne Hintertux Park Opening 2023. Většina zdejších eventů je během tohoto víkendu sice věnována hlavně snowboardingu, ale to nás lyžníky asi dvakrát nevykolejí. Nejdůležitější faktem je, žemůžeme jezdit o sto šest! Na webovkcáh (zde) navíc můžeš zkusit vyhrát gratis pobyt na otvíračkovej víkend. Tak směle do toho! Zima nepočká!    

Betterpark Hintertux (foto Wille Kaufmann)

Betterpark:

doma na assu bude sedět

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Alex Hall a Hunter Hess vyrukovali s masterpiecem "Magma 3"

Třetí pokračování videa "Magma" vás rozpálí až do běla...

Report: První ročník pražské Snow Stories Night

Premiérový ročník akce Snow Stories Night je úspěšně za námi. Jak to v Kasárně Karlin vypadalo, nám v reportu prozradí sám Robin Kaleta...

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.