Betterpark Hintertux přivítá první nedočkavce

Tak jsme se dočkali! První podzimní ledovec otvírá svoje snowparkové brány...

Cuká ti v koutku a máš snad tiky v oku?! To asi budou abstinenční příznaky. Prostě a jednoduše ti chybí zima a sníh. Léto ale už naštěstí hodilo ručník do ringu a nejstudenější období roku se pomalu a jistě začíná hlásit o slovo. Ještě ale než naplno vlítne do naší země zaslíbené, tak to chce podniknout výlet k našim alpským sousedům. A všichni milovníci skoků a želez můžou pomalu začít jásat a hlavně balitt! Za týden proběhne první ofiko opening roku 2022. Všechno načne rakouský Betterpark na oblíbeném Hintertuxu. A i když se vám ještě nedávno z pohledu na místní ledovec zvedal kýbl (letní provoz připomínal ježdění na ledu), tak věřte, že už příští pátek 30. září odstartuje osmnáctý každočního kratochvíle Hintertux Park Opening!

boarďáckej HPO22

Pro nás freeskiery je tohle asi nejpodstatnější a stěžejní informace. Důvod je zcela prostý. Celá otvíračka, která se rozprostě do čtyřech dnů od 30.9. do 3.10., hraje totiž čistě na snowboardovou notu. Pánové pro náš ski orchestru, na rozdíl od Kaunoše nebo Stubaie, jaksi nepřibalili žádné nástroje. Což je ale na Hitru vlastně poslední léta klasika a nás to nechá ledově klidnými. O všemožných chystaných sessions a kontestech má teda stejnej smysl psát, jako zkusit se naučit otcenáš v hornotrenčínském dialektu. Pokud by Vás náhodou zajímali, tak si je můžete prosvištět na ofiko webu openingu. 

Pokud by Vás ale nohy svrbily už fakt kolosálně, tak klidně můžete do Zillertalu vyrazit už tento víkend! Betterpark Hintertux totiž první nedočkavce přivítá už zítra v pátek tedy 23. září! V provozu zatím bude jib lajna a taky dvě jump lajny a to menší M a větší L. Pokud už fakt nevíš roupama coby, tak to ber jako jasnej tip! Takže konec letního válení, navoskovat lyže a hory volají!

Teaser na Hintertux Park Opening 2022:

Betterpark Hintertux novinky sleduj ze:

nikam nejede

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Severská BonanzaCru vydala prvotinu "Late Bloomers"

Kvartet říkající si BonanzaCru má venku svoje první full movie "Late Bloomers"...

Dorazilo video z Czech Freeski Tour 2024 v Deštném v Orlických horách

Ještě jednou zavítáme na Czech Freeski Tour 2024 v Deštném . Máme tady oficiální video od kluků z 3 Guys Production...

V neděli 3. března si nás povodí FIS Big Air ve Špindlerově Mlýně

V neděli 3. března to po dlouhý době ožije ve Špindlu! V legendárním průseku Čeká nás FIS Big Air 2024...