Bomba! Terka Korábová míří na finále SuperUnknown XIX.

Tak tohle je vynikající informace!! Terka Korábová je první finalistkou letošních SuperUknown!

Člověk si má plnit svoje. Jiný životní cíle asi bude mít filatelista, fanoušek opery a naruživý lyžař. My milovníci zimního rozptýlení bychom se asi každej jednou rádi podívali za oceán. Kór když jste parkový krysy, a víte, že v Americe se to hemži nejkvalitnějšími snowparky na zemi. A ještě lepší vyrazit na nějakou světově profláklou akcičku a být její součástí. Přesně něco takový si teď bude moci odškrtnou a hlavně zažít naše Terka Korábová. Ta zkusila štěstíčko v letošním ročníku SuperUnknown XIX. od Level 1 Productions a dneska byla vyhlášena jako první finalistka! Wau! Pecka a velká gratulace! Napodobila tak Šimbu v roce 2017 nebo Vojcka dva roky zpátky, který ale díky covidu musel cestu za oceán oželet.

Co to pro libereckou lyžařku všechno znamená? V půlce května si zabalí bagáž a vyrazí do kaliforského Mammothu, kde na ní bude čekat velký divadlo v podobě finálový týdne! Společně s dalším kvartetem holek a desítkou chlapáku budou cele tejden jezdit a užívat si nekončící srandu a hlavně taky vybírat letošní dva vítěze. Ti si kromě uznání odnesou taky prizemoney 2500 USD, americký Ikon Pass a další ceny a serepetičky od partnerů. Tohle už chce velkej potlesk a Terce držíme palce a její cestu samo sebou budeme bedlivě monitorovat!

Nesmíme ale pak zapomínat ani na Vojtu Břeskýho, který v konkurenci hned šestnácti borců bojuje o jedno volný místečko mezi semifinalisty. Poposunout ho k divoký kartě můžeš i ty a to díky hlasování, který odstartovalo dnes a pojede do 10. dubna. Mimochodem hlas můžeš poslat každej den a vzhledem k tomu, že to zabere tak minutku, tak doufám, že mu pořádně nasypeme!

Terka Korábová SuperUnknown XIX. finalist:

Level 1 webovky zde.

gratulace vesmírná

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.

Veteráni z Matchstick Productions vypustili trailer na film "Anywhere From Here"

Legendární produkce MSP ani letos nezklame a pošle ven film "Anywhere From Here"...