Candide Thovex „Ski The World“ – epizoda 3: The Wave

Třetí pokračování s Candidem Thovex o natáčení videa Ski The World...

Už je to sice nějakej ten pátek co nekorunovaný král freeskiingu Candide Thovex vypustil bez milosti do světa video Ski The World, který natočil ve spolupráci s automobilkou Audi. Video udělalo na síti pěknej brajgl, protože francouzskej šílenec jezdil na místech, který rozhodně pro lyžování určený nejsou. Plno lidí tak hnedka udělilo dílu nálepku fake. Naštěstí se spustila série videí Behind The Scenes, kde nám se svým štábem ukáže, jak celý natáčení probíhalo a všichni tak teď můžou max držet ústa.

Ve videu číslo tři se podíváme na vodu. Ano čeká nás totiž návštěva dvou lokalit, kde se na umělý vlně můžete svíst na surfu. Candide samozřejmě nechává surf surfem a bere si lyže. Jukneme tak do resortu Wavegarden ve Španělsku a následně se přemístíme přes La Manche do Walesu, kde nakoukneme do Surf Snowdonia. Enjoy...

Candide Thovex „Ski The World“ – epizoda 3: The Wave: 

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Parádní edit "Alpine Stroll 2" natočený na FPV dron

Filmař Nicolas Gaillard a jeho droní video pecka...

Šimba tě zve na Snowpanic Freeski Camps 2020

Ani toto léto bychom neměli přijít o Snowpanic Freeski Camps se Šimbou a Máriem...

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!