Český minimovie "Free Will"od Kuby Piňose

Kuba Piňos konečně do světla poslal svoje video "Free Will"...

"Free Will" je český videoprojekt, za kterým stojí Kuba Piňos z Alternativa Media. Říkáte si, že jste o něm už nějakej ten pátek doradu slyšeli?! Jak by taky ne. Svojí premiéru měl totiž loni na podzim při prvním ročníku pražský akce Freeski Premiere. Na světlo denní se ale v grátis verzi dostal právě v těchto dnech, a to znamená, že se s vámi o něj musíme podělit.

Kuba Piňos v zimě nijak netroškaří. Zatímco většina z nás se plácá na českých horách nebo spíš řekněme kopečkách, tak Kubajz poslední zimy trávi pěkně za oceánem v Kanadě. A to přímo v samém srdci freeridingu v Britské Kolumbii ve známém resortu Revelstoke. Vypisovat jeho všemožný superlativy je asi stejně zbytečný, jako ukazovat Egypťanovi, jak vypadaj pyramidy. Místní terény nabízí zkrátka ty nejlepší terény pro rochnění se v prašanu a vy už tutově tušíte, že právě o tom bude jeho slibovaný film. Kromě hlavního autora se mezi jezdci objeví taky česká dvojka Kuba Steklý a Jonáš Kobr a několik dalších lokálních borců. Nezbejvá než klukům kamarádsky závidět. Tohle se prostě asi musí zažít… 

Jezdci: Kuba Piňos, Jonáš Kobr, Jakub Steklý, Daniel Kennedy, Andres Ron, Walter Scott, Auguste Metille, Basile Bessire

"Free Will" minimovie od Kuby Piňose: 

Web Alternativa Media najdeš zde.

Video

Alternativa Media
Další články autora

Další zajímavé články

Připlula třetí epizoda Cut Loose s Konnorem Ralphem

Třetí pokračování Cut Loose od Konnora Ralpha nás zavede do letního Woodward Copperu...

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.

Alec Henderson nás přenese na letní Mt. Hood

Návštěva americkýho Mt. Hoodu nemůže v letních měsících chybět...