Český talent Matěj Švancer a jeho season edit

Momentálně možná náš největší talent Matěj Švancer a jeho season edit z uplynulý zimy.

Kde se vzal, tu se vzal letos se na české scéně objevil velký talent Matěj Švancer. Teprve čtrnáctiletý jezdec, kterej má to štěstí a žije v rakouských Alpách, přesedlal z branek do snowparku a vypadá to, že udělal jedině dobře. Letos to potvrdil na Mistrovství ČRPeci pod Sněžkou, kde získal svůj první titul v nejmladší kategorii. Lehce se taky začíná ošlehávat i na dalších FIS závodech. Nedávno taky jako první Čech zkusil na jarním ledovci Stubai tripla. Prostě a jednoduše tady je našlápnuto k hodně zajímavý kariéře. Dneska si ale hlavně dáme Matějův season edit…

Matěj Švancer season edit:

Další zajímavé články

Tanner Hall po 20 letech končí u Oakley

Tanner Hall a Oakley se po dvaceti letech, jak to tak vypadá, nerozešli v nejlepším...

Do Alp se žene sněhová nálož!

Naši přátelé z wePowder.com vyslali do světa zprávu, která nám vykouzlila úsměv na tváři. Rozhodli jsme se proto s vámi o tu radost podělit. Jak titulek napovídá, blíží se pro Alpy výrazný a dost potřebný příval sněhu. Celý scénář tak trochu připomíná loňský podzim. Pojďme se na to podívat blíže.

The Faction Collective websérie: Britská Kolumbie

Faction Skis nám nedávno slíbily novu třídílnou websérii. A protože sliby se maj plnit, tak tu máme první vodeo, který nás zavede do kanadskýho prašanu!