Cole Richardson pálí ostrejma ve videu "Yours Truly"

Jedno z nejostřejších minimovie letoška právě dneska doručil Cole Richardson...

Osobu Cole Richardsona jsem tady už několikrát vynášel lehce do nebes. Takže jestliže je pro vás jednadvacetiletý Kanaďan stále velká neznámá, tak to koukejte napravit a našroubovat si jeho jméno do svý paměti. I přes svůj mladý věk totiž patří k nejzářnějším perlám aktuálního backcountry jezdění. A pokud mi čistě náhodou nevěříte, tak si zapněte jeho nejnovější videoprojekt "Yours Truly" a hned budete přikyvovat, že jsem měl pravdu! 

Něco málo přes sedm minutek totiž stačí, aby si nás lokál z Canmore v Albertě získal na svojí stranu. Na videu spolupracoval s produkcí CK9 Studios v čele s režisérem Colem Mitchellem a kluci odvedli sakra dobrou práci! Jinak by si taky domů nemohli odnýst cenu Best Cinematography z uznávanýho festivalu iF3 ve Whistleru. Jenže to nebylo všechno a na stejný přehlídce filmů navíc taky opanovali kategorii Best Short Movie. Kdo to má?! Veškerý záběry pak pochází z Britský Kolumbie a všichni blázni do freeridingu a prašanu tady budou, jak se řiká, na větvi. Tutově jeden z nejlepších krátkých filmů roku!

"Youts Truly" minimovie:

Cole:

chválou nešetří

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Bábovky ze Surface Skis pojezdily na Mt. Seymouru

Dívčí gang ze Surface Skis se sešel v Mt. Seymour Parks...

Nebezpečné sněhové podmínky zhatily finále Freeride World Tour 2023

Velké rozuzlení letošní Freeride World Tour ve Verbieru dopadlo nakonec neslavně...

Prokletá Czech Freeski Tour 2023 nakonec zakončí letošní pouť na Klínovci

O víkendu jsme měli zakončit Czech Freeski Tour na Červenohorském sedle , jenže všechno je jinak! Termín zůstává, ale stěhujeme se na Klínovec...