Čtvrt hodinka "Gore-Flex" od Buldozlife crew je tady

Ani Buldozlife crew nezahálela a přináší nám svůj "Gore-Flex"...

Kdo nám další na podzim sliboval nějaký ten videopříspěvek? Co takhle třeba švýcarská shreďácká grupa Buldozlife. A protože sliby se maj plnit, tak právě dneska se podělíme o jejich menší movie "Gore-Flex". Nečekejte nic přelomovýho ani zásadního. Prostě parta alpských rozumbradů, která spolu ráda zabíjí čas na horách. I když loňská sezóna byla značně poznamenaná, tak se bandě nakonec povedlo nashromáždit a vyselektovat čtvrt hodinku k pokukání. Po maličko zdlouhavějším intru se to ale rozjede a dorazí k nám zejména backcountry protkaný občas nějakým tím lehčím streetem. Každý snaha se cení, a tak ani tihle cápci nezůstanou u nás na webu mimo dění.

Jezdci: Sampo Vallotton, Yohan Lovey, Benjamin Copt, Gilles Tinguely, Remco Kayser, Jean-Baptiste Michel, Isaac Simhon a friends

"Gore-Flex" od Buldoflife crew:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...