Čtvrtý díly sérií Promised Land a Lappin´ od Ski The East

Venku jsou čtvrtý pokračování websérií Promised Land a Lappin´, který mají a svědomí Ski The East...

U Ski The East letos opět přivedli k životu svoje dvě websérie Promised Land a Lappin´, od kterých si dali téměř na tři roky lehkou pauzičku. Teď je ale máme zpět a zase můžeme jejich prostřednictvím navštěvovat méně známé lokality na východním pobřeží USA. A protože jsou nějaký ten den čtvrtá pokračování venku, tak to nemůže zůstat bez naší odezvy.

A začneme u nejčerstvější epizody Promised Land, která nás zase vytáhne za prašanovými skopičinami do Vermontu. Naším cíle se tentokrát stane resort Jay Peak nedaleko kanadských hranic. Nejde o žádnýho velikána. Nejvyšší kopec tady má nějakých dvanáct set metrů, ale to nebraní tomu, aby si lokální freeriders mohli užívat tuny prašanu v místních lesících. Mezi jezdci se pak mihne hned šest lyžařů, kteří sice nepatří k nejproslulejším lyžníkům, ale to rozhodně není na škodu. Jmenovitě tedy José Darias, Camille Nichols, Adam Kruszyna, Shane Love, Tucker Beatty a Chris Macdonald.

Promised Land 3.4: Jay Peak White Room:

A od prašanový nadílky se přesuneme mezi skoky a raily. Čeká nás další snowparková pohodička v sérii Lappin´. I tady se budeme pohybovat ve státě Vermont, ale na návštěvu nakoukneme do střediska Killington. Tady zkontrolujeme jak to vypadá ve Woodward Peace Parku, kam vyrazilo pojezdit duo Chase Mohrman a Andy Hoblitzelle, který doplnila dámy reprezentující Taylor Zucco.

Lappin´ 3.4: Killigton:  

Ski The East web zde.

Další zajímavé články

Štěpán Hudeček zakončil sezónu FIS Světovýho poháru 43. místem v Silvaplaně

Ve švýcarské Silvaplaně odstartoval poslední FIS světový pohár sezóny 2023...

Manu Barnard připomíná svojí novozélanskou sezónu v editu "Light Of Day"

Novozélanďan Manu Barnard nám přiblíží svojí poslední sezónu ve svým domovině...

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...