Čtvrtý díly sérií Promised Land a Lappin´ od Ski The East

Venku jsou čtvrtý pokračování websérií Promised Land a Lappin´, který mají a svědomí Ski The East...

U Ski The East letos opět přivedli k životu svoje dvě websérie Promised Land a Lappin´, od kterých si dali téměř na tři roky lehkou pauzičku. Teď je ale máme zpět a zase můžeme jejich prostřednictvím navštěvovat méně známé lokality na východním pobřeží USA. A protože jsou nějaký ten den čtvrtá pokračování venku, tak to nemůže zůstat bez naší odezvy.

A začneme u nejčerstvější epizody Promised Land, která nás zase vytáhne za prašanovými skopičinami do Vermontu. Naším cíle se tentokrát stane resort Jay Peak nedaleko kanadských hranic. Nejde o žádnýho velikána. Nejvyšší kopec tady má nějakých dvanáct set metrů, ale to nebraní tomu, aby si lokální freeriders mohli užívat tuny prašanu v místních lesících. Mezi jezdci se pak mihne hned šest lyžařů, kteří sice nepatří k nejproslulejším lyžníkům, ale to rozhodně není na škodu. Jmenovitě tedy José Darias, Camille Nichols, Adam Kruszyna, Shane Love, Tucker Beatty a Chris Macdonald.

Promised Land 3.4: Jay Peak White Room:

A od prašanový nadílky se přesuneme mezi skoky a raily. Čeká nás další snowparková pohodička v sérii Lappin´. I tady se budeme pohybovat ve státě Vermont, ale na návštěvu nakoukneme do střediska Killington. Tady zkontrolujeme jak to vypadá ve Woodward Peace Parku, kam vyrazilo pojezdit duo Chase Mohrman a Andy Hoblitzelle, který doplnila dámy reprezentující Taylor Zucco.

Lappin´ 3.4: Killigton:  

Ski The East web zde.

Další zajímavé články

Alex Hall a Hunter Hess vyrukovali s masterpiecem "Magma 3"

Třetí pokračování videa "Magma" vás rozpálí až do běla...

Report: První ročník pražské Snow Stories Night

Premiérový ročník akce Snow Stories Night je úspěšně za námi. Jak to v Kasárně Karlin vypadalo, nám v reportu prozradí sám Robin Kaleta...

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.