Dámy nakládaj! Venku je babskej film "Recipe" od Coline Ballet-Baz a spol

Coline Ballet-Baz vypouští očekávaný dámský film "Recipe"...

Freeski filmů každy rok vyjde taková hromada, že bychom to mohli přehazovat ne vidlema ale bagrem. Problém je, že se ve většině předvede hlavně mužské pokolení. Naštěstí dámy se každý rok snaží lepit svým pánským protějškům na paty, a tak vzniká více a více ryze babských projektů. Ani letos tomu není jinak. Čerstvě je totiž venku moviečko "Recipe", který patřilo na stupnici očekávíní hodně vysoko. Jak by taky ne, když jeho hlavní iniciátorka Coline Ballet-Baz dala dohromady pořádnej babskej gang a produkci hodila na bedra partám BUG Visionaries a Blue Max Media. V neposlední řadě pak prvotní ukázky slibovaly kvalitní pokoukáníčko a my se dneska o samotných kvalitách můžeme konečně presvědčit.

Coline Ballet-Baz (foto Louis Nauche)

Film se dá jednoduše rozporcovat do čtyř kapitol. Začíná se ve francouzských Alpách, kde nám slečny předvedou, že v prašanu jsou jako doma a potěší všechny milovníky pořádných lajn. Pak přeletíme do amarickýho Salt Lake City, kde čeká Taylor Lundquist a protáhne partu místními streetovými spoty. Aby se to nepletlo, tak se pak zase vrátíme do powderu, ale tentokrát dámy pořádně nasolí na backcountry skocích. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak parkovej segment, kterej se natáčel v La Clusaz. Jezdecky a trikově na jedničku s hvězdičkou, jen bych za sebe trošku prostříhal ty prupovídky. Všichni přece chceme bábovky vidět jezdit a ne kecat. To je ale jen drobnej defekt jinak hodně povedenýho kousku, za kterej si Coline z High Five Festivalu odnesla trofej z kategorie Best Woman. Nežné pohlaví si tak samozřejmě zaslouží pochválit!

Lyžařky: Michelle Parker, Taylor Lundquist, Manon Loschi, Sarah Hoefflin, Jennie-Lee Burmansson, Chloë Roux-Mollard, Juliette Willmann, Maggie Voisin, Olivia Asselin, Johanne Killi, Kirsti Muir, Margaux Hackett, Megan Oldham, Shiori Takahashi, Coline Ballet-Baz

"Recipe" full movie:

dámy chválí

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Dan Hanka zve na Spring Thing 2024! Doraž tak na konci května na Mölltal

Dan Hanka chystá na rakouském Mölltalu novou jarní akcičku Spring Thing...

Kajsa Larsson a Celeste Pomerantz se ozývají s videem "Suspended In Space"

Dvě freeriderky nás vezmou na trip do kanadskýho Yukonu...

Užij si třetí pokračování Director's Cut od Jiberish crew

Sebranka od Jiberishe se připomíná novou epizodou série Director's Cut...