Dan a Šimba nás ve druhém díle Czech Mate vezmou na Kitzsteinhorn

Dan Hanka a Šimon Bartík přináší druhou epizodu svojí skvělý novinky Czech Mate...

Už je to měsíc dozadu, co Dan Hanka a Šimon Bartík zase trošku přikrášlili život na naší planetě. Vděčit jim můžeme za jejich novou websérii Czech Mate, která nám bude mapovat jejich lyžařské cesty a dobrodružství. A je celkem jedno jestli se vydají do luxusního snowparku, do ulic velkoměsta nebo si prostě poshredí jednu přiblblou rouru. Lyžováním se dá bavit na všech frontách...

Po první rakouské epizodě zůstaneme u našich alpských sousedů i  nadále, jen malinko změníme lokaci. Šimba a Pohan tentokrát odjeli rozdávat radost na oblíbený Kitzsteinhorn. Původně chtěli drtit místní překážky, jenže jak už to bývá, plány se jaksi spláchli někam do kanalizace. Ve finále to ale vůbec nevadí, protože kluci díky tomu vyrazili mimo upravené tratě, kde jim to očividně taky hodně svědčí! Navíc se k nim připojil i místí zabiják Tom Ritsch a výsledkem je skvělá čtyřminutovka, která vykouzlí úsměv na rtech všem milovníkům freeskiingu.

Czech Mate – epizoda 2 As Is: 

❤❤

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.

Veteráni z Matchstick Productions vypustili trailer na film "Anywhere From Here"

Legendární produkce MSP ani letos nezklame a pošle ven film "Anywhere From Here"...