Dan Hanka startuje projekt Cruise'n'Roll

Dan Hanka je konečně zpátky a nachystal si novej videoprojekt Cruise'n'Roll!

Ptáte se, co dělá Dan Hanka? Nebojte se, nepověsil lyžování na hřebík ani na nás nezanevřel. Naopak! Poslední měsíce si hlavně musel dát do cajku svoje koleno, které opět mělo pochroumané vazy a to je věc značně nepříjemá. Teď už je ale zpět ve zbroji, pořídil si stylovou americkou káru a hlavně nachystal novej projekt nazvanej Cruise'n'Roll, kterej nás všechny bude pořádně zajímat! A o co se jedná? Když to v podstatě úplně zjednodušíme, tak nás čeká jeho novej videoblog plnej lyžování a rock 'n' rollu , kde budeme Dana doprovázet na všechny jeho dobrodružství a tripy za sněhem a možná nejen za ním. A u toho chceme být!

V první epizodě nemůžeme vyrazit nikam jinam, než do jeho druhýho domova, kterým je Deštné v Orlických horách a místní Your Park. Dan má koleno konečně zase funkční a tak, díky bohu, zase mohl vyrazit poshredit do svýho homeresortu. Dneska si tak s ním tady dáme pohodovou warm up session a nezbejvá, než se těšit na další díl, kdy nás určitě vyveze za hranice naší krásný vlasti. Jak nám Dan navíc prozradil, měl by každej týden vypustit nový video a my si tak s ním budeme moct užívat všechny jeho freeski srandy eskapády! Tak ať to lítá a všechno klape!

Kamera a střih: Erwan Lier, Lucas Kuehn

Cruise'n'Roll – epizoda 1 Maiden Voyage:

Dana můžete sledovat zde:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

První ryze freeski mixtape z The Audi Nines 2019 je palba

Držte si klobouky!! První ofiko mixtape z The Audi Nines 2019 s přívlastkem jenom freeski je totiž strašná řacha!

Hokejová poprava. V zápase roku freeskieři deklasovali snowboardisty!

Hokejový zápas roku je za námi! Minulý pátek proti sobě nastoupili týmy freeskierů a snowboardistů a atmosféra by se dala krájet. My jsme na místě nemohli chybět...

No Agenda - epizoda 4 s Troyem Murphym

Freerider Troy Murphy nás ve čtvrtým díle No Agenda vezme na Aljašku....