Desetiminutovej video nářez z The Nines 2022

Deset minut toho nejlepšího z letošních The Nines? To si necháme líbit...

The Nines jsou přesně tím typem akce, ke která se vždycky několikrát rádi vracíme ať už kvůli chytrým článku, luxusním fotkám nebo dechberoucím editům. A vy už všichni tutově tušítě, že nás opět čeká návrat do švýcarské Crans Montany, která už více jak týden vzpomíná na letošní nabušenej ročník. A čím nás pro změnu bude képo celého eventu Nico Zacek se svojí crew opruzovat tentokrát? Čeká nás tvelký The Ultimate Wrap Up video, který nás na více jak deset minut přenese do snowparkovýho ráje, který pro pozvaný lyžníky a boarďáky splodila partička Schneestern. Všichni už jsme určitě viděli minulý výstupy a videa, takže se donekočne nebudeme opakovat se srdceryvným popiskem překážek a podobně. Prostě a jednoduše radši si ještě dáme lehkou porci fotek a pak už samotnou desetiminutovou bombici, z který čiší naprosto perfektní atmosféra. Takhle nějak bych neznabohům, kteří o našich sportech ví velký kulový, popsal náš důvod, proč ježdíme na hory... Skvělá práce!

Matěj Švancer (foto Markus Fischer)

Lukas Muellauer (foto Markus Fischer)

The Ultimate Wrap Up - The Nines 2022:

The Nines web najdeš tady.

krása střídá nádheru...

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Alex Hall a Hunter Hess vyrukovali s masterpiecem "Magma 3"

Třetí pokračování videa "Magma" vás rozpálí až do běla...

Report: První ročník pražské Snow Stories Night

Premiérový ročník akce Snow Stories Night je úspěšně za námi. Jak to v Kasárně Karlin vypadalo, nám v reportu prozradí sám Robin Kaleta...

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.