Deviate Films udeřili filmem "Chameleon"

Další letošní filmový zářez mají na svědomí "Deviate Films". Tady je jejich "Chameleon"...

Deviate Films sice patří k nejmladším produkcím, ale stačí prozradit pár jmen a je nám jasný, že tady nepůjde o žádný béčka. Hlavními hrdiny jsou totiž Amík Torin Yater-Wallace a novozélandská legenda Jossi Wells. Tady kluci můžou počítat s velkým zájmem celé freeski obce už od samýho začátku. Bohužel Jossi měl loňskou sezónu smůlu a kvůli zranění musel natáčení filmu "Chameleon" poslat k šípkům. Torin tak nakonec spojil síly s filmaři Seanem Loganem a Corey Stantonem a společně přizvali další hodně zajímavej kvartet jezdců. Sestava Kim Boberg, Quinn Wolferman, Cody LaPlante a Cody Wilder Ray pohromadě rozhodně nevdíte každý den a tady to určitě stojí za to!

Všechno začne pakrovým segmentem ve švédském Kläppen na proslulý Kimbo Sessions a pak už se ladně přesuneme na Severní Ameriku, kde nás čekájí backcountry dobrodružství a taky sekání sebou v zaoceánských ulicích. Konkrétně se přesně natáčelo v kanadský Britský Kolumbii a v amerických státech Minnesota a Montana. Jejich třetí film zase trošku posouvá laťka vejš a doufejme, že jejich tvorba bude pokračovat a nebude mít jepičí život! Potenciál je tady totiž velikej a celá crew už teď parádně baví! Jednoduše moc dobrá práce!

"Chameleon" full movie od Deviate Films:

Deviate Films:

slovní maglajz

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Štěpán Hudeček neměl na FIS Světovém poháru v Mammothu svůj den

V americkém Mammothu pokračuje letošní FIS Světový pohár a my máme za sebou kvaldu rampy i slopestylu...

Øystein Bråten si v novém editu vychutnává streety i park

Øystein Bråten má venku novej edit, kde se nám ukáže hlavně v ulicích a parku na KImbo Sessions...

Max Palm a Addison Rafford vítězi úvodní Freeride World Tour 2023

V neděli do toho konečně vlítla letošní Freeride World Tour 2023. Pojďme závod ve španělských Pyrenejích zkontrolovat...