Dorazilo pokračování "Brap Ski 2" od Karla Fostvedta a jeho kumpánů

Crazy Karl přináší pokračování svojí loňský prvotiny "Brap Ski 2"...

Podzimní filmový hody jsou aktuáně tučnější než vepřovej bůček od řezníka Krkovičky. Máme tady primtime všech fandů filmů, videí a dalších projektů. To asi všichni víme. A my si tak dáme jeden kousek, kterej se narodil právě včera a potěší zejména všechny šílence zainteresovaný do prašanu a backcountry. Crazy Karl občanským jménem Karl Fostvedt loni představil svůj nový projekt pod hlavičkou produkce Native Earth nazvaný "Brap Ski". A protože pokračování nejsou ve filmový branži žádným objevením Ameriky, tak k loňskýmu jménu jen připojil číslovku 2 a máme tady čerstvý movie. Spolurejžou se mu tentokrát stal Axel Peterson a společně s dalšími parťáky trávili zimu v severoamerických velehorách. Nechyběla pak ani návštěva obligátní Aljašky a občas si na svoje přijdou i fandové sněžných skútrů.. Pokud jsem tě zvládl nalákat, tak se poodně usaď a dej si tuhle příjemnou půlhodinku.

Jezdci: Karl Fostvedt, Daron Rahlves, Thayne Rich, Wing Tai Barrymore, John Ware, Lucas Wachs, McKenna Peterson, Lars a Silas Chickering-Ayersovi, Sage Cattabriga-Alosa, Collin Collins, Lexi DuPont, Hedvig Wessel a friends

"Brap Ski 2" full movie od Native Earth:

Native Earth web najdeš zde.

příjmeně se na zimu navnadi

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Připlula třetí epizoda Cut Loose s Konnorem Ralphem

Třetí pokračování Cut Loose od Konnora Ralpha nás zavede do letního Woodward Copperu...

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.

Alec Henderson nás přenese na letní Mt. Hood

Návštěva americkýho Mt. Hoodu nemůže v letních měsících chybět...