„En Particulier“ full movie od Brady Perrona a Phila Casabona

Phil Casabon a Brady Perron nám ve svým filmu "En Particulier" odvypráví, jak se rodilo jejich letošní vítězný video na X Games Real Ski.

Jestli Phil Casabon nepatří k nejstylovější jezdcům současnosti, tak sním vlastní lyže s hůlkama a to na sucháče bez kečepu. Loni nám všem ukázal zač je toho loket během prestižní videsoutěže X Games Real Ski, kde do minutky a půl stihnul vměstnat totální streetovou nálož, která mu nakonec vykoledovala od poroty zlatou placku. Natáčení, ale nebyla žádná procházka růžovou zahradou. Na každým spotu si vymyslel hodně náročnej trik, takže všudypřítomný crashe, nadávky, vulgarsimy a oblíbený anglický F word byly na děním pořádku.

Jak se celý vítězný video rodilo v ulicích Quebecu nám teď přiblíží zajímavej film „En Particulier“, kterej dal B-​dog dohromady se svým kámošem a hlavně dvorním filmařem Brady Perronem. Chtělo to hodně velkou dávku trpělivosti, klidu, chladný hlavy, podpory kolemjdoucích a možná i trochu toho štěstíčka. Nakonec to ale vše přineslo kýžené ovoce a hlavně cenněný vítězství…

„En Particulier“ full movie od Brady Perrona a Phila Casabona:

A pokud jste čistě náhodou vítězný video z posledních X Games Real Ski neviděli, tak tady ho máte v celý svý kráse…

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Jimmy Chin a Kit DesLauriers na expedici v Grónsku

Pojďme vyrazit na zmrzlý sever do Grónska, kam nás vezme dvojka Jimmy Chin a Kit DesLauriers.

Co se stalo a co bude s Freestyle Kolbenkou?

V pátek 9. listopadu zasáhl areál pražského trampolínového a tréninkového centra Freestyle Kolbenka ničivý požár, který způsobil kompletní devastaci celé haly včetně veškerého vybavení. Po zjištění situace se veřejnost včetně nás začala ptát, jak k požáru došlo a kdo je za něj případně zodpovědný. Pravděpodobnost, že by šlo o nehodu či náhodu je totiž v uzamčené hale dost nízká. V článku vám teď přinášíme objektivní souhrn dostupných informací.

Alex Hall a jeho pecky na Kimbo Sessions

Alex Hall byl na letošní Kimbo Sessions jak z divokejch vajec! Jukni na jeho švédskej edit...