Evropská spojka Surface Skis týmu poshredila v Kläppenu

Dorazila další video paráda z dílny Surface Skis...

Surface Skis nás během krátký doby potěší dalším editem, což je v letních horkých dnech snad kolikrát lepší osvěžení, než si chrstnout kýbl ledový vody do ksichtu. Naše kroky pro tentokrát povedou na divoký sever konkrétně do známého snowparku ve švéském Kläppenu. Tady si dala dostaveníčko evropská odnož jejich týmu a pořádně zdemolovali místní překážky! Kdo lajkuje hlavně skandinávský přístup k freeskiingu, tak ten tady bude v sedmým možná osmým nebi. Zač je toho loket dostali zejména místní železa, ale kluci se nebáli podebatovat i s kickerama. Za editem pak stojí Arttu Heikkinen a mihne se v něm hned sedmička riders.

Jezdci: Mainio Ormio, Harald Hellström, Jacques Summermatter, Ruben Källnar Boman, Felix Höglund, Jonas Bergström, Martin Axelsson

Surface in Kläppen:  

Surface Skis web zde.

tohle může

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...