Fabian Lentsch chystá film "A Foreign Native" o roce v Iránu

Hodně zajímavý filmový projekt přinese Fabian Lentsch, který rok žil exotickém Iránu...

Když se pochlubíte, že sezónu nebo nedej bože jeden rok budete trávit někde v zahraničí, tak už to s níkým asi moc nehne. Plno freeskierů míří za lepšími podmínkami do Alp nebo třeba za oceán do Kanady. Z toho už si na zadek asi nikdo nesedne. Pak jsou tady ale země, kam by vás možná vůbec nenapadlo vycestovat nebo snad dokonce prožít jeden rok naprosto nečekaných zážitků. Rakouský freerider a otec projektu Snowmads Fabian Lentsch byl již několikrát fascinován exotickým Iránem. Proto se rozhodl, že se tato islámská republika stane jeho dočasným domovem.

Fabi v Iránu (foto Florian Breitenberger / Red Bull Content Pool)

Ve spolupráci produkcí Nine&One a Red Bull Media House vypustí hodinový film "A Foreign Native", který nám prozradí všechny slasti i strasti jeho podivuhodného dobrodružství. Režie snímku se ujal Jonas Abenstein a čeká nás opravdu netradiční nejen lyažřská podívaná. Fabi si jako svůj nový domov zvolil hlavní město Teherán, z kterého to má do hor kousek. A začal se třeba taky učit persky, aby zde mohl plně fungovat. Samožřejmě všemu hážou klacky pod nohy ať už válečné útrapy nebo pandemie covidu. Na každej pád zatím je venku trailer, ale doufejme, že se brzo dočkáme i plný verze. Kino premiéra je na programu už 4. března v rakouském Innsbrucku, tak kdybyste měli náhodou cestu kolem, tak to určitě berte jako hodně zajímavej tip!

"A Foreign Native" trailer:

Více o filmu najdeš zde.

Fabi:

full movie vyhlíží

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

X Games 2023 pod lupou

Pojďme si pořádně projet, co všechno se o víkendu událo a dělo na letošních X Games 2023!

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.

Kye Petersen a spol se rozvášnili ve třetím pokračování "The Sacred Grounds"

Třetí epizoda prašanový parády "The Sacred Grounds" s Kye Peterseem a jeho parťáky právě dorazila...