Frantíci z party Shred Code užívají pohodu ve videu "Do Your Thing"

Francouzská sebranka Shred Code nám přináší svojí dvacetiminutovku z loňský sezóny...

Nejsem si jistej jetli francouzská tlupa Shred Code tady u nás na webu dostala někdy větší prostor. Ale to je vesměs putná. Dneska se totiž s námi podělí o svoje sezónní video, který vyfasovalo název "Do Your Thing". Kdybych ho měl shrnout jedním prostým slovem, tak je to jednaznačně pohodička. Parta která se baví lyžování, i když ví, že nikdy z ní největší zabijáci pod sluncem nebudou. To ale nijak nebrání kvalitní zábavě. Ve svých dvaceti minutkách se s nimi vydáme jak na streetový spoty, tak občas poshrdíme nějaký ten kicker nebo rouru v parku a dojde i na menší backcountry srandy. Hlavní strůjci videa jsou Alex Blaise a Tim Baud, kterej zároveň plní funkci jezdci a vlastně i hllavního képa bandy. Pokud nutně nepotřebuješ pekelný doubly, třicetimetrový backcountry kickery nebo streety zralý na Chocholouška, tak se tedy budeš královsky bavit.

Jezdci: Tim Baud, Pierre Rougeot, Quentin Ladame, Theo Collomb-Patton, Romain Lambert, Marius Dunoyer, David Bonneville, Leo Taillefer, Victor Curtil, Simpson Bro, Etienne Turnbull, Victor Daviet, Joffrey Pollet-Villard, Cesar Fabre, Tristan Iwulski, Robin Romera

"Do Your Thing" movie od Shred Code:

Tim:

klávesy pocuchal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Připlula třetí epizoda Cut Loose s Konnorem Ralphem

Třetí pokračování Cut Loose od Konnora Ralpha nás zavede do letního Woodward Copperu...

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.

Alec Henderson nás přenese na letní Mt. Hood

Návštěva americkýho Mt. Hoodu nemůže v letních měsících chybět...