Freerider Oscar Mandin nabízí film "Home"

Dorazil další letošní filmový kousek. Autorem je francouzský freerider Oscar Mandin...

Ani po novém roce se pořád ještě nevyčerpaly zásoby teď už vlastně loňských freeski filmů. Očividně rezervy jsou zkrátka enormní. A kdo se ještě nestačil pochlubit svým výtvorem? Dneska příchází na řadu čtyři a dvacetiletý freerider z francouzského Avoriaz jménem Oscar Mandin. Ten společně s filmařem Lucasem Stanusem obohatí filmovou scénou titulem s jasným názvem "Home". Není, tak asi zrovna nejzapeklitější hádankou, kam nás Oscar vezme. Do své domoviny do oblasti Portes Du Soleil, která na hranicích Francie a Švýcarska čítá celkem třináct středisek. Kromě jeho domácího resortu tak taky přičíchneme k prašanu v lokalitách jako Châtel, Torgon, Morgins, Les Crosets et Champéry nebo Col De Cou. V každým středisku ho navíc doprovazí nějaký jeho kámoš. Nás tak čeká symaptických dvacet pět minut v příjemné společnosti, který si navíc můžeme vychutnat v královském rozlišení 4K.

Jezdci: Oscar Mandin, Sebastien Varlet, Jules Mandin, Benjamin Cavet, Hugo Laugier, Blake Marshall, Marie Bovard, Sebastien Konijnenberg

"Home" full movie od Oscara Mandina:

Oscar:

klávesnici pošimral

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...