Full movie: „Feel“ od Wild Zoo Entertainment

Ani v rozběhlý sezóně nezapomínáme na freeski filmy. Dnešní novinku, kterou si dáme má na svědomí Wild Zoo Entertainment a tohle je jejich "Feel"!

Podzimní období filmových premiér už se dávno uložilo k zimnímu spánku. Vždycky se ale najde nějakej ten zatoulanec, kterej si jde vlastní cestou. Tou je dneska italská dvojka Lukas SchäferDaniel Tschurtschenthaler, kteří stojí za produkcí Wild Zoo Entertainment. Prvně jmenovanýho můžeme znát jako freeskiera, kterej ještě pár let zpátky drtil jedny závody za druhými. Objevil se třeba i na našich Soldiers. Po problémech s ramenem se ale rozhodl, že se nemá kam hnát a radši se dal na dráhu freeski filmů.

A určitě udělal víc než dobře! Jeho premiérovej počin výstižně nazvanej „Feel“ určitě patří k zajímavým kouskům letošní zimy. Kluci na něm makali tři roky, což už je hodně poctivá práce. Je vidět, že si dali hodně záležet a plno záběrů má až uměleckej nádech. Dočkáme se všech elementů freeskiingu - street, park a samozřejmě panenský prašan. K tomu se navíc přidá i pár zajímavých hostů a máme tady hodně fešnej kousek ze severu Apeninskýho poloostrova. Určitě si to dej…

Jezdci: Lukas Schäfer, Christof Schenk, Ralph Welponer, Daniel Tschurtschenthaler, Marc Grossgasteiger, Daniel Niederkofler 

„Feel“ full movie od Wild Zoo Entertainment:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

V sobotu na Čerňáku! Čeká nás jibing na Stop Zevling Winter Edtition 2022

V sobotu 10. prosince Vás výjimečně nasměrujeme do Prahy a ne na hory. Na Čerňáků se chystá Stop Zevling Winter 2022 a nebude chybět hlavně pořádná darda freeskiingu a snowboardingu!

Dej si streetovou sedmiminutovku "Meet me at the Sauna"

Oliver Hoblitzelle nabízí další ze svých povedených videí. Urban kousek "Meet me at the Sauna"...

Deviate Films udeřili filmem "Chameleon"

Další letošní filmový zářez mají na svědomí "Deviate Films". Tady je jejich "Chameleon"...