Full movie: "From Switzerland With Love" od Laurenta De Martina

Laurent De Martin a filmař Titouan Bessire přináší půlhodinovou lahůdku "From Switzerland With Love"...

Laurent De Martin je postavička švýcarskýho freeskiingu, na kterou bychom si měli dávat sakra pozor! Obojživelník, kterej to dokáže rozsekat jak v backcountry, tak vyšvihnout pořádnou stylovku ve snowparku nebo na streetu. Svoje slasti a strasti nám přinášel ve videosérii From Switzerland With Love a teď se rozhodl, že po cestování po světě, kdy natáčel se zahraničními produkcemi, je nejvyšší čas také ukázat svůj domácí revír a pozvat si zajímavý jména k sobě domů. U jeho letošního projektu tak zůstal původní název i hlavní filmař Titouan Bessire, hlavně se ale změnila forma, kde místo něklika epizod dostaneme plnohodnotnej film a to více než povedenej!

Luarentovým domovem je kraj Région Dents du Midi a právě ten budeme s jeho hosty prozkoumávat. Začneme streetovejma spotama, který za ním dovalil drtit ze Států Will Berman a kluci si to náležitě užili. A pak už zamíříme do Champery za nekonečným prašanem. I tady přivítal zaoceánskýho návštěvníka, kterým je tentokrát Lucas Wachs. Celý film je parádně natočenej. A dokazuje, že někdy nemusí lítat jeden triky za druhým, ale radši si pěkně každej záběr vypiplat. Škoda, že sezóna měla koronavirovou koncovku, protože věřím, že by se stihlo natočit více než záveřečnej jarní shredění. I tak ale je z "FSWL" cejtit láska k lyžování na sto honů. V mým osobním žebířku zatím druhý nejoblíbenější kousek po zaoceánský partičce Strictly! Nezbývá než dodat... Skvělá práce!

Jezdci: Laurent De Martin, Will Berman, Lucas Wachs, Remco Kayser, Thibault Magnin, Sampo Vallotton, Valentin Morel, boarďáci Mathieu SchaerFred Couderc  

"From Switzerland With Love" full movie:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Polka Zuza Witych odvypráví svůj příběh ve filmu "Zuza - Far From The Peaks"

Polská freeridová hvězda Zuza Witych se dočká vlastního filmu...

Podíváme se na týmový závod Obsidian 2023

V rámci Winter Games NZ se jel hodně zajímavý týmový kontest Obsidian 2023 a my se teď na něj vydáme...

Taylor Lundquist má v merku babský minimovie "Hai, my name is..."

Doplachtila jedna upoutávka na ryze ženský video počin od Taylor Lundquist...