Full movie: "From Switzerland With Love" od Laurenta De Martina

Laurent De Martin a filmař Titouan Bessire přináší půlhodinovou lahůdku "From Switzerland With Love"...

Laurent De Martin je postavička švýcarskýho freeskiingu, na kterou bychom si měli dávat sakra pozor! Obojživelník, kterej to dokáže rozsekat jak v backcountry, tak vyšvihnout pořádnou stylovku ve snowparku nebo na streetu. Svoje slasti a strasti nám přinášel ve videosérii From Switzerland With Love a teď se rozhodl, že po cestování po světě, kdy natáčel se zahraničními produkcemi, je nejvyšší čas také ukázat svůj domácí revír a pozvat si zajímavý jména k sobě domů. U jeho letošního projektu tak zůstal původní název i hlavní filmař Titouan Bessire, hlavně se ale změnila forma, kde místo něklika epizod dostaneme plnohodnotnej film a to více než povedenej!

Luarentovým domovem je kraj Région Dents du Midi a právě ten budeme s jeho hosty prozkoumávat. Začneme streetovejma spotama, který za ním dovalil drtit ze Států Will Berman a kluci si to náležitě užili. A pak už zamíříme do Champery za nekonečným prašanem. I tady přivítal zaoceánskýho návštěvníka, kterým je tentokrát Lucas Wachs. Celý film je parádně natočenej. A dokazuje, že někdy nemusí lítat jeden triky za druhým, ale radši si pěkně každej záběr vypiplat. Škoda, že sezóna měla koronavirovou koncovku, protože věřím, že by se stihlo natočit více než záveřečnej jarní shredění. I tak ale je z "FSWL" cejtit láska k lyžování na sto honů. V mým osobním žebířku zatím druhý nejoblíbenější kousek po zaoceánský partičce Strictly! Nezbývá než dodat... Skvělá práce!

Jezdci: Laurent De Martin, Will Berman, Lucas Wachs, Remco Kayser, Thibault Magnin, Sampo Vallotton, Valentin Morel, boarďáci Mathieu SchaerFred Couderc  

"From Switzerland With Love" full movie:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Osm minut shredění na Windells s partou z ON3P Skis

Pánský osazenstvo z ON3P Skis nás na chvíli přemístí na legendární Mt. Hood...

Teton Gravity na podzim udeří filmem "Magic Hour"

Nový film chystají pánové z Teton Gravity Research a dneska nám ho představí ve svojí upoutávce...

Report: Narvik, dostupná perla Norska

Lyžování za polárním kruhem zní jako skvělý zážitek, stojí to ale fakt za to? Jak je to s náročností terénu, potřebnou úrovní lyžování, ale i s financemi jsme se rozhodli zjistit na přelomu února a března.