Full movie: „Here After“ od Tannera Halla

Tanner Hall pouští do světa zvíře v podobě svýho novýho filmu "Here After"!!

Tanner Hall alias Ski Boss. Na den přesně dneska tahle legenda freeskiingu slaví třicátý pátý narozeniny. Že v tom věku patří už do lyžařskýho důchoďáku? Ani omylem! Chcete důkaz! Tak tady! Jmenuje se „Here After“ a je to jeho novej film, kde jasně dokáže, že pořád patří do absolutní špičky! Minulý víkend navíc film ukořistil trofej „Best Short Movie“ na známým festivalu iF3 v kanadském Montrelu. Lepší doporučení na kousek, kterej natočil společně s dvojkou Brady PerronCorey Stanton vám už asi vymyslet nemůžeme.

A co všechno se do patnácti minutek vešlo? Je toho celkem dost! Začneme slušným streetovým partem, poté se přesuneme do Kalifornie, kde nejen zaprášíme ale Tanner nám ukáže, že ani v parku se mezi omladinou neztratí! V pořádným freeridovým filmu nemůže chybět Aljaška a všechno zakončíme v jeho rodném kraji ve státě Montana! Tohle je prostě další letošní filmový dělo, který určitě nechceš promeškat!

Jezdci: Tanner Hall, Pat Goodnough, Shane Sayers, Parkin Costain, Luke Stahlberg, Henrik Harlaut, John Spriggs, B Devine, Taylor Seaton, Chris Laker 

„Here After“ full movie od Tannera Halla:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Jirka Volák i v šestatřiceti nakládá jak pán

Nesmrtelnej Jirka Volák alias Dědek a jeho letošní sezónní video, který nesmíš minout...

Devatenáctý Tupý Hrany pod taktovkou Mária Skály

Úterý, Tupý Hrany, a Mário Skála jako host. Víc vědět nepotřebuješ...

Šimba zve na letní Snowpanic Freeski Camps 2021

Šimon Bartík ani letos na Vás nezapomněl se Summer Freeski Campy. Tady je veškeré info...