Full movie: Sage Cattabriga-Alosa a jeho „Elemental“

Z čista jasna k nám dorazil film "Elemental", za kterým stojí Sage Cattabriga-Alosa. A kromě lyžování se tady můžeme těšit i na bikery.

Tu a tam se objeví nějakej filmovej projekt, s kterým jste vůbec nepočítali a ve výsledek příjemně překvapí. Přesně to je případ novinky „Elemental“, kterou si vzal kompletně pod produkční a režisérský křídla vlasatej freerider a biker Sage Cattabriga-​Alosa. A proč tady narážíme i na kola? No protože film nám z 50% nabídne prašanový orgie na lyžích a z 50% potom downhill na kolech.

Celý film se nese v duchu čtyřech elementů a je díky tomu také rozkrájen na čtyři části. Vzduch a voda tady představují zimní radovánky, zatímco oheň a země zde představují léto a kola. Kromě hlavního protagonisty, kterej válí jak v zimě tak v létě se tady předvedou i další mistři v oboru. Mezi lyžníkama to je Lucas Wachs, Jonah Williams, Mitchell Brower a mihne se ještě Nicky Keefer. Na kolech pak svoje stroje krotí Adam Craig, Elliot Jackson, Kyle Jameson, Dusty Wygle, Reed BoggsCarson Storch. Určitě hodně zajímavej počin. Doufejme, že Sage bude mít kladný ohlasy a příště uvaří další parádu. Tohle se prostě povedlo.

„Elemental“ full movie od Sage Cattabriga-Alosy:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Lupe Hagearty vytasí streetovinu "NOwhere || NOWhere"

Lupe Hagearty a filmař Owen Dahlberg chystají kratší společný urban video...

Film "Made In Voyage" nabídne dobrodružství ze starýho školního autobusu

Cody Cirillo a Kellyn Wilson vyrazili za prašanem ve starým školním autobusu. A bude z toho film...

Mt. Hood s kvartetem ze Surface Skis

Banda ze Surface Skis nás pro jednou zase vezme na Mt. Hood...