Full movie: Sage Cattabriga-Alosa a jeho „Elemental“

Z čista jasna k nám dorazil film "Elemental", za kterým stojí Sage Cattabriga-Alosa. A kromě lyžování se tady můžeme těšit i na bikery.

Tu a tam se objeví nějakej filmovej projekt, s kterým jste vůbec nepočítali a ve výsledek příjemně překvapí. Přesně to je případ novinky „Elemental“, kterou si vzal kompletně pod produkční a režisérský křídla vlasatej freerider a biker Sage Cattabriga-​Alosa. A proč tady narážíme i na kola? No protože film nám z 50% nabídne prašanový orgie na lyžích a z 50% potom downhill na kolech.

Celý film se nese v duchu čtyřech elementů a je díky tomu také rozkrájen na čtyři části. Vzduch a voda tady představují zimní radovánky, zatímco oheň a země zde představují léto a kola. Kromě hlavního protagonisty, kterej válí jak v zimě tak v létě se tady předvedou i další mistři v oboru. Mezi lyžníkama to je Lucas Wachs, Jonah Williams, Mitchell Brower a mihne se ještě Nicky Keefer. Na kolech pak svoje stroje krotí Adam Craig, Elliot Jackson, Kyle Jameson, Dusty Wygle, Reed BoggsCarson Storch. Určitě hodně zajímavej počin. Doufejme, že Sage bude mít kladný ohlasy a příště uvaří další parádu. Tohle se prostě povedlo.

„Elemental“ full movie od Sage Cattabriga-Alosy:

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Phil Casabon a Mike Hornbeck nás uzemní videem "Truck Talk"

Spojení B-dog a Mike Hornbeck nemůže dopadnou zle...

Birk Ruud a Mathilde Gremaud nedali na FIS Světovým poháru v Tignes soupeřům šanci

Předposlední slopestyle FIS Světovýho poháru letošní sezóny ve francouzském Tignes je za námi...

Andrew Pollard a Arianna Tricomi ukořistili výhru na Freeride World Tour 2023 ve Fieberbrunnu

Rakouský Fieberbrunn byl svědkem předposledního letošního závodu Freeride World Tour 2023...