Full movie: „SATVRNE“ od BuldozLife

Letošní záplava freeski je fakt nekonečná! Pro dnešek tu máme film "SATVRNE" ze švýcarských Alp, kde maj svůj velín pánové z BuldozLife crew.

Grupa s lehce težkopádným jménem BuldozLife ze země čokolády a hodinek tedy ze Švýcarska nám chce taky dokázat, že během zimy něco tvořila a jen tak se nevozila a popíjela pivečko. Díky tomu tak tady máme další letošní pohodový movie s názevem „SATVRNE“ (překlep tam fakt není). To se drží trandu posledních let, takže si vychutnáme jako hlavní chod zejména shreďácký streetoviny  a jako dezert si taky užijeme celkem slušnou porci prašanu a backcountry.

Mezi jezdci, který sami stáli jak za kamerou tak před kamerou, patří k nejprovařenějším jménům Sampo Vallotton nebo letošní vítěz finále SuperUnknown Remco Kayser. Mezi dalšími lyžníky najdeme třeba Benjamina Copta, Yohana Loveye nebo Jean-​Baptiste Michela. Kluci zkrátka a dobře spolu tráví veškerý volný čas na horách a je vidět, že chemie mezi nimi funguje. JaKo důkaz tady máme jejich premiérový počin, kterej se dá vystihnout jedním slovem… Pohodička…

„SATVRNE“ full movie od BuldozLife:   

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Streetová rychlovka "Feelin" se Shotou Murayamou

Jedna příjemná streetová jednohubka z Japonska...

Ski The East oprašuje svoje dvě websérie

Vrací se nám série Lappin´a Promised Land a druhá zmiňovaná rovnou nabízí návratovou epizodu...

Betterpark Hintertux přivítá první nedočkavce

Tak jsme se dočkali! První podzimní ledovec otvírá svoje snowparkové brány...