Full movie: „SATVRNE“ od BuldozLife

Letošní záplava freeski je fakt nekonečná! Pro dnešek tu máme film "SATVRNE" ze švýcarských Alp, kde maj svůj velín pánové z BuldozLife crew.

Grupa s lehce težkopádným jménem BuldozLife ze země čokolády a hodinek tedy ze Švýcarska nám chce taky dokázat, že během zimy něco tvořila a jen tak se nevozila a popíjela pivečko. Díky tomu tak tady máme další letošní pohodový movie s názevem „SATVRNE“ (překlep tam fakt není). To se drží trandu posledních let, takže si vychutnáme jako hlavní chod zejména shreďácký streetoviny  a jako dezert si taky užijeme celkem slušnou porci prašanu a backcountry.

Mezi jezdci, který sami stáli jak za kamerou tak před kamerou, patří k nejprovařenějším jménům Sampo Vallotton nebo letošní vítěz finále SuperUnknown Remco Kayser. Mezi dalšími lyžníky najdeme třeba Benjamina Copta, Yohana Loveye nebo Jean-​Baptiste Michela. Kluci zkrátka a dobře spolu tráví veškerý volný čas na horách a je vidět, že chemie mezi nimi funguje. JaKo důkaz tady máme jejich premiérový počin, kterej se dá vystihnout jedním slovem… Pohodička…

„SATVRNE“ full movie od BuldozLife:   

Napsal

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Red Bull nás ve videu vezme na Spring Super Sesh od Markuse Edera

Vyrazíme na jarní Spring Super Sesh, kterou pro kumpány svolal Markus Eder...

Eric Pollard po více jak dvaceti letech opouští Line Skis

Jedna z nejpevnějších spoluprací ve freeskiingu končí...

Stubai Zoo otevřela včera svoje brány

Snowpark Stubai Zoo čeká od tohoto víkendu na vaši návštěvu...